• دکوراسیون رنگ قرمز
  • بازدید از فضای پروژه شما با وقت قبلی
  • طراحی و اجرای پروژه های مسکونی، اداری و تجاری

رنگ قرمز ضربان قلب را سریع‌تر می کند و از این رو انرژی زا و هیجان‌آور است. طراحان داخلی توصیه می‌کنند در قسمت های کوچک از مقدار کمتری قرمز استفاده کنید زیرا در غیر اینصورت آن فضا کوچک تر به نظر‌ می‌‌رسد.

وجود مقداری رنگ قرمز می‌تواند اشتها را تحریک کند و آن را افزایش دهد بنابراین استفاده از مقداری رنگ قرمز در آشپزخانه توصیه می‌شود، اما بدلیل اینکه رنگ قرمز خیره کننده است و نظر را بسوی خود جذب می‌کند، بنابراین در صورت وجود رنگ قرمز در آشپزخانه در حین کار با چاقو و پخت و پز مراقب دست‌های خود باشید.

هم چنین بدلیل اشتها آور بودن رنگ قرمز استفاده از آن در اتاق غذا خوری بسیار توصیه می‌شود. حتی مجازید تمام دیوارهای اتاق نشیمن را به رنگ قرمز در آورید و از رومیزی و دستمال سفره‌های قرمز رنگ در طیف‌های مختلفش استفاده نمائید.

اتاق‌های نشیمن نیز رنگ قرمز را دوست دارند! اتاق نشیمن نه چندان بزرگی را تصور کنید که دکوراسیون آن به رنگ قرمز باشد. خواهید دید که چه جلوه شیک، تأثیر گذار و خوشایندی به خود می‌گیرد. رنگ قرمز به فضای یک اتاق‌نشیمن عمق می‌دهد. گرما‌بخشی نیز از سایر ویژگی‌های این رنگ زیبا می‌باشد، از این رو استفاده از آن در اتاق‌های رو به شمال که آفتاب گیر نیستند بسیار موثر و مناسب می‌باشد.

رنگ قرمز هم چنین رنگی بسیار مناسب برای راهروهای داخلی و هال است.

یک نکته در مورد دیوارهایی که تماماً به رنگ قرمز هستند این است که اگر دیوار یکنواخت و خسته کننده به نظر می‌رسید می‌توانید یک یا چند نوار افقی را متفاوت از کل دیوار رنگ آمیزی نمائید. رنگ قرمز را در اتاق خواب بیشتر در قالب کوسن‌های مخملی یا رو‌تختی‌های زیبا استفاده کنید. رنگ قرمز به اتاق

خواب جلوه‌ای فریبنده و گرم می بخشند.

رنگ قرمز باعث هوشیاری انسان می شود، بنابراین وجود آن در اتاق کار لازم است؛ اما از طرفی از آنجایی که قرمز فشار خون را بالا می‌برد تا حدودی استرس را نیز با خود به همراه دارد. بنابراین سعی کنید مانند اتاق‌خواب، در اتاق کار هم تنها به مقداری از رنگ قرمز بسنده کنید، مثلاً تنها یک صندلی قرمز پشت میز کارتان قرار دهید و یا تنها قفسه فایل‌ها را به رنگ قرمز انتخاب کنید.

 

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی
09123104165