1,669 بازدید دکوراسیون سفید

 
  • دکوراسیون سفید
  • بازدید از فضای پروژه شما با وقت قبلی
  • طراحی و اجرای پروژه های مسکونی، اداری و تجاری

دکوراسیون سفید به دلیل پراکندگی و پخش زیاد انرژی مثبت در بیشتر فضاها قابلیت استفاده دارد. این رنگ قابل ترکیب و ست شدن وبا انواع رنگهاست. دکوراسیون در خانه با رنگ سفید معمولا احساسی از سبکی و ارامش روحی راایجاد میکند که ریشه های آن را میتوان در غیر وابستگی آن به دیدگاه خاص عنوان کرد.

سفید مرکز توجه آرشیتکت‌هاست و به خصوص در دکوراسیون‌های مدرن استفاده می‌شود.سفید در واقع رنگ نیست، خنثی است.نور سفید ترکیبی از همه رنگ‌هاست که هنگام انعکاس دیده نمی‌شوند. اگر می‌خواهید برای اولین باردکوراسیون یا طراحی کنید، با سفید کردن دیوارها شروع نمایید و به‌تدریج رنگ‌های دیگر را در اطراف آن به کار ببرید.

دکوراسیون سفید

دکوراسیون سفید

دکوراسیون سفید

دکوراسیون سفید

دکوراسیون سفید

دکوراسیون سفید

دکوراسیون سفید خانه

دکوراسیون سفید خانه

دکوراسیون سفید خانه

دکوراسیون سفید خانه

سیاه و سفید به دلیل تناقضی که ایجاد می‌کند، جلوه زیادی دارد. زرد و سفید احساس تازگی می‌دهد.قرمز و سفید حالت دریانوردی دارد و از نگاه به آبی و سفید خسته نخواهید شد.در کل می‌توانید سفید را با هر رنگی به کار ببرید و نتیجه رضایت بخشی داشته باشید.معروف بودن رنگ سفید هم به همین دلیل است.
بیشتر سرویس‌های بهداشتی، آشپزخانه و وسایل آن‌ها سفید است شاید به این دلیل که هر چیزی به سفید می‌آید یا این که زودتر تمیز شده، احساس پاکیزگی به ما می‌دهد.
سفید همه نور را منعکس می‌کند و فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهد، به همین دلیل سقف‌ها را سفید می‌کنند.سفید در مناطق گرم احساس تازگی و خنکی می‌دهد.سفید رنگ خوبی برای پشت‌زمینه کارهای هنری است.
سفید پاکیزگی، سادگی، ایمنی، امیدواری، خرسندی، معصومیت، خلوص، فردگرایی، روشنگری، آرمانگرایی، خوش‌بینی، سردی، تازگی، وسعت و گران‌قیمت بودن را تداعی می‌کند.

 

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165