1,021 بازدید دکوراسیون سنتی ایرانی

 
  • دکوراسیون سنتی ایرانی
  • طراحی و دکوراسیون سنتی ایرانی اسلامی
  • جدیدترین دیزاین داخلی منزل توسط شرکت طراحانه
  • .

دکوراسیون سنتی ایرانی

دکوراسیون سنتی ایرانی ما را به یاد دکورهای قدیم خانه های مادربزرگ و پدر بزرگمان می اندازد. در چیدمان سنتی قاجار که زمان نزدیکتری به ما دارد، ‌اغلب از روکشهای قرمز تیره موسوم به «لاکی» استفاده می‌کنند. صندلی‌های چوبی با رنگ سبز باز و روکش‌های لاکی، صندوقچه‌های سبز روشن با نقاشی گل مرغ و مخده، بالش‌های بزرگ برای لم دادن که از مخمل قرمز تهیه شده، خصوصیات این معماری را نشان می‌دهد. کفپوش قالی‌ کاشان و کاشمر با این نوع دکور هماهنگ است.

در این نوع دکوراسیون مهم است از چه سبک و ماده ای استفاده میکنیم. برای مثال، میزهای گران‌قیمت خاتم‌کاری با فرش‌های کرم قهوه‌ای ـ شتری و طرح منظم بته جقه هماهنگ می‌شود و منبت با قالی‌های کاشان رنگین تناسب دارند. یک آب نما به یاد حوض خانه‌های قدیمی، چیدن مخده‌های بزرگ با رنگ‌های سنگین و قل‌قل سماور، از هر چه فکر کنید سنتی‌تر است. چای را از سماور زیبا روی یک مخده مخمل بزرگ بنوشید.پرده‌های کلفت سبز با بته جقه‌های قرمز، مخمل زرشکی با شرابه طلایی و پرده‌های سرمه دوزی دستی برای محیط سنتی شما مناسب است. اجزای کوچک تر را با دقت انتخاب کنید. برای مثال، رومیزی‌ها را با پرده و مبل هماهنگ کنید و سماور و لاله‌ها را جای مناسبی قرار دهید.

دکوراسیون سنتی

دکوراسیون سنتی

متد جدید دکوراسیون سنتی

متد جدید دکوراسیون سنتی

دکوراسیون سنتی 2017

دکوراسیون سنتی ۲۰۱۷

تلفیق دکوراسیون سنتی با مدرن

تلفیق دکوراسیون سنتی با مدرن

دکوراسیون سنتی و خاطرات گذشته

دکوراسیون سنتی و خاطرات گذشته

دکوراسیون سنتی زیبا

دکوراسیون سنتی زیبا

دکوراسیون سنتی ایرانی

دکوراسیون سنتی ایرانی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه دکوراسیون سنتی ایرانی , طراحی و ساخت انواع دکور برای منزل در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد. 

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

مشاوره
09123104165