1,287 بازدید دکوراسیون شیرینی فروشی

 
  • دکوراسیون شیرینی فروشی
  • زیباترین طراحی و دکوراسیون
  • ساخت انواع دکور و ویترین مغازه
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

دکوراسیون شیرینی فروشی

دکوراسیون شیرینی فروشی اهمیت بسیار زیادی دارد چراکه یکی از مراکز و جاهایی است که باید دکوراسیون شیک و زیبا داشته باشد.یک قنادی و شیرینی فروشی با وجود شیرینی های خشمزه و رنگارنگ دکوراسیون خاص و شیکی را میطلبدو نتیجه آن جذب مشتری و فروش بیشتر و در نهایت سود بالا برای مغازه دار است. یکی از مهم ترین اجزای  این عنصر ها بی شک ویترین های هستند که در آن شیزینی های رنگارنگ و خوشمزه به نمایش در می آیند. این ویترین ها باید به گونه ای طراحی شود تا شما به راحتی بتوانید شیرینی مورد نظر خود را انتخاب کنید. این نکته را زمانی متوجه خواهید شد که مجبور شوید برای پیدا کردن شیرینی مناسب از میان طبقات پایین تر کمی خم شوید، مطمئنا آن زمان بیشتر از هرموقع دیگری به نقش طراحی درست ویترین ها در قنادی ها بیشتر پی می برید.

رنگ ها معرف اصلی هستند، برای دکوراسیون داخلی قنادی ها محدودیتی برای انتخاب رنگ ها وجود ندارد. قنادی ها جزو محدود فضاهایی هستند که از همه نوع رنگی می توان در آن استفاده کرد و نتیجه خوبی گرفت بعد از آن ظرف ها جزیی ازدکوراسیون داخلی مغازه شما هستند و برای انتخاب آن ها باید به اندازه انتخاب ویترین و مواد و مصالح وقت بگذارید. در نهایت سراغ بقیه لوازم و وسائل دکوری برای قنادی یتان بروید، مثلا یک سری قفسه و شلف برای شکلات ها و یا هر چیزی که بسته بندی دارد و شرایط نگه داری از آن ها سخت نباشد.

طراحی و دکوراسیون داخلی

طراحی و دکوراسیون داخلی

دیزاین شیرینی فروشی

دیزاین شیرینی فروشی

طراحی مدرن دکوراسیون

طراحی مدرن دکوراسیون

دکوراسیون شیرینی فروشی

دکوراسیون زیبا شیرینی فروشی

دکوراسیون شیرینی فروشی

دکوراسیون شیرینی فروشی

شیرینی فروشی

شیرینی فروشی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه دریافت سفارش و انجام طراحی و دکوراسیون شیرینی فروشی  در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

مشاوره
09123104165