2,080 بازدید دکوراسیون لاکچری

 
  • دکوراسیون داخلی خانه لاکچری
  • چیدمان دکوراسیون منزل لاکچری و شیک
  • طراحی داخلی منزل
  • تغییر دکوراسیون
  • نوسازی منزل
  • طراحی دکوراسیون لاکچری
  • بازدید معماری و طراحی داخلی خانه آپارتمانی شما با هماهنگی قبلی

یک خانه لاکچری با استفاده از عناصر طبیعت

دکوراسیون لاکچری

دکوراسیون لاکچری

این خانه لوکس که در ویتنام قرار دارد، یک خانه بازسازی شده است که دارای ۶۰۰ متر مربع فضای زندگی در سه طبقه را دارد و به درخواست صاحبخانه استفاده بسیار زیادی از طبیعت و گیاهان زیبا در این خانه شده است. همچنین این خانه دارای پنجره های تمام قد و بزرگ میباشد که رو به دیوارهای تزئین شده با گیاهان باز میشوند. طبقه همکف اتاق نشیمن، آشپزخانه و منطقه غذاخوری دارد و دارای منظره ای مستقیم به استخر شنا است. طبقه دوم دارای دو خوابه سوئیت برای دو فرزند خانواده و طبقه سوم است که مجموعه سوئیت مهمان واقع است. خانه دارای یک دکوراسیون و طراحی قدرتمند در داخل و خارج است که عمدتا با استفاده از مواد طبیعی مانند فلز، سنگ خام و چوب ساخته می شود.

 

دکوراسیون لاکچری

دکوراسیون لاکچری

اتاق نشیمن و منطقه ناهارخوری دارای منظره ای مستقیم به استخر و دیوار سبز تزئین شده با گیاهان است. اتاق نشیمن و آشپزخانه دارای طرح باز هستند. همچنین جزیره آشپزخانه، به عنوان یک تقسیم کننده بین منطقه آشپزی و بقیه فضای این طبقه عمل می کند.

 

دکوراسیون لاکچری اتاق غذاخوری

دکوراسیون لاکچری اتاق غذاخوری

فضای غذاخوری با یک چشم انداز زیبا و دلپذیر، در بین آشپزخانه مینیمالیستی و اتاق نشیمن مدرن قرار گرفته است.

 

دکوراسیون لاکچری

طراحی دکوراسیون لاکچری

مجموعه اتاق خواب مهمان دارای یک بخشی طراحی حمام باز با یک وان سنگی است. هر اتاق خواب، چه اتاق مهمان و چه اتاق های اصلی، دارای فضاهای ذخیره سازی وسیع با ماژول های سفارشی خاص است. مجموعه اتاق خواب ها به بالکن های پوشیده با طبیعت دسترسی دارند و این همه استفاده بسیار از طبیعت در دکوراسیون و قسمت های مختلف خانه، خیره کننده است.

 

دکوراسیون لاکچری

دکوراسیون اتاق خواب

در اتاق خواب اصلی از یک پالت رنگ روشن استفاده شده است. همچنین وجود تخت خواب و صندلی از جنس چرم با قفسه های سفارشی آنرا خاص تر میکند.

 

دکوراسیون لاکچری

حمام لاکچری

در طراحی حمام های مدرن از آینه های بزرگ استفاده میشود. همچنین در این حمام از یک دوش بزرگ شیک با وان سنگی زیبا استفاده شده است.

 

دکوراسیون لاکچری

دکوراسیون لاکچری

این تراس زیبای پوشیده از گیاه، فضای بسیار مناسبی برای استراحت میباشد که سبک طراحی تراس، روستیک است.

 

دکوراسیون لاکچری

دکوراسیون لاکچری

استفاده از چراغ های ظریف و مجسمه ای، متریال های طبیعی مانند چوب و سنگ در تمامی قسمت های خانه به چشم میخورد که دکوراسیون را فوق العاده شیک و زیبا کرده است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید. (بازدید با هماهنگی)

برای هماهنگی با شماره تلفنهای منوی تماس با ما، تماس بگیرید.

مشاوره
09123104165