• دکوراسیون و چیدمان خانه در نوروز
  • شماره تماس: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – مهندس پناهی
  • شهرک غرب – –
  • طراحی داخلی خانه مخصوص نوروز
  • بازدید از دکوراسیون خانه شما با هماهنگی قبلی
  • دکوراسیون خانه با مبلمان و رنگهای ویژه عید نوروز و سال جدید
  • طراحی و ساخت دکوراسیون منزل با رنگهای شاد و بهاری

برای دکوراسیون و چیدمان خانه در نوروز با بکارگیری رنگ ها و قرار دادن هر اکسسوری در جای مناسب خودش می توانید فضایی دل باز و مفرح ایجاد کنید. بخشی از آن هم با تغییر کاغأ دیواری و رویه مبلمان و پرده ها امکان پذیر است.
زمانیکه فصل بهار از راه می‌رسد با خود بوی نویی و تازگی به همراه دارد. به همین دلیل قبل از اینکه هر گونه تغییر بهاری در خانه خود ایجاد کنید باید به تمیز کردن محیط بپردازید. فرش‌های اضافی را جمع کنید، پوشش‌های ضخیم پنجره ها را عوض کنید. پرده ها را عقب بزنید و اجازه دهید نور وارد اتاقها شود. رو تختی های ضخیم و پشمی را با ملافه های نخی و حریر جایگزین کنید.

طراحی داخلی و دکوراسیون خانه در بهار و نوروز
طراحی داخلی و دکوراسیون خانه در بهار و نوروز
چیدمان و ست مبلمان ویژه بهار و نوروز
چیدمان و ست مبلمان ویژه بهار و نوروز
طراحی داخلی و دکوراسیون خانه در بهار و نوروز
دکوراسیون و چیدمان خانه در نوروز
دکوراسیون و چیدمان خانه در نوروز
دکوراسیون و چیدمان خانه در نوروز

تغییر نقطه کانونی اتاقها
اگر در زمستان مبلمان را به دور شومینه چیده اید، دیگر وقت آن فرا رسیده است که جای آنها را تغییر دهید. اغلب افراد در فصول سرد شومینه را به عنوان نقظه کانونی اتاق خود انتخاب می کنند. برای بهار نقطه کانونی فضای داخلی اتاقها را تغییر بدهید. به عنوان مثال برای اتاق نشمین می‌توانید پنجره ای با نمای حیاط و باغ را به عنوان نقطه کانونی در نظر بگیرید تا خانواده و میهمانان با نگاه به فضای خارجی از طبیعت موجود لذت ببرند.

تغییر وسایل زینتی

نگاهی به وسایل دکوری خود بیاندازید و به اقتضای فصل جدید اشیاء زینتی جدیدی را به محیط اضافه کنید. استفاده از گل های طبیعی در آغاز فصل بهار بهترین گزینه برای زینت بخشی خانه شما هستند. استفاده از رنگ های آبی آکواریومی، سبز چمنی و نارنجی اخرایی برای وسایل زینتی و کوسن پیشنهاد می شوند.

رومیزی‌های لطیف

میز غذاخوری یکی از موثرترین عنصرها در دکوراسیون خانه است، بنابراین نوع، رنگ و طرح رومیزی آن بسیار مهم است. توصیه می‌کنیم رومیزی‌ای را که در فصل زمستان روی میز غذاخوری پهن کرده‌اید جمع کنید و برای چیدمان بهاری از یک رومیزی لطیف‌تر با طرح و رنگ شاد استفاده کنید. در این صورت دستمال سفره‌هایی که برای روی میز غذاخوری انتخاب می‌کنید باید متناسب با رومیزی جدیدتان باشد.

 

برای انجام دکوراسیون خانه خود با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

مشاوره ساعتی و جلسه ای برای دکوراسیون منزل

مهندس پناهی – مدیریت گروه مهندسی

tarahaneh.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی
09123104165