1,344 بازدید دکوراسیون پست مدرن

 
  • دکوراسیون پست مدرن
  • بازدید از فضای پروژه شما با وقت قبلی
  • طراحی و اجرای پروژه های مسکونی، اداری و تجاری

 

فضای خصوصی

فضای خصوصی

محل اقامت خصوصی تایپه ترکیبی از عناصر محلی الهام گرفته با امضا طراحی مارسل است. هر فضا به عنوان یک جعبه طلا و جواهر دیده شده است. که در آن از توجه به جزئیات، نقش برجسته غنی تزئینی و مبلمان سفارشی استفاده شده است. برای ارائه یک تجربه منحصر به فرد تمام اتاق ها به صورت جداگانه طراحی شده اند.
یک مجموعه لوکس شامل اتاق خواب، دو اتاق خواب مهمان، ناهار خوری و آشپزخانه، و همچنین به عنوان یک فضای سرگرمی و اتاق مطالعه . نقوش نساجی با بافت سیاه روی دیوار ، همچون لباس خواب اتاق با حس سلطنتی و لوکس می باشد. در پشت آن، Bisazza رنگارنگ دیوار موزاییک با آثار هنری توسط هنرمند هلندی فمکی Hiemstra، لگن دستشویی لوکس جدید Bisazza، چراغ ولنتاین و دوش در شکل یک لوستر کریستال تجربه متفاوت را انتقال میدهند.

دیزاین با استفاده از انواع چوبهای جنگلی گرم و منبت کاری اتاق خواب با الگویی مناسب به فضای حمام ادامه می یابد. اتاق ناهار خوری نمایشگاهی از مجموعه منحصر به فرد بشقاب های سرامیک،  دیوار موزاییک و کابینت ساخته شده از مس می باشد. قطعه مرکز آن یک میز مرمر ناهار خوری سفید است.

فضای خصوصی

طراحی داخلی فضای خصوصی

فضای خصوصی ،  (3) فضای خصوصی ،  (4) فضای خصوصی ،  (5) فضای خصوصی ،
فضای سرگرمی و مطالعه به تابلو فرش ضخیم قرمز بافته شده، پرده ها و مبل های تشک بادی مجهزند. لوستر لوکس سیاه و سفید کریستال، کابینه چوب گیلاس نفیس و ساخته شده است در قفسه کتاب را در فضای خلق و خوی تاریک و مرموز. فضای مسکونی شخصی تایپه ، تجربه ای عالی و مسحور کننده را توسط مارسل ایجاد میکند.

 

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165