602 بازدید دکوراسیون کافه سیمانی

 
 • دکوراسیون کافه سیمانی
 • ایده های جدید و زیبا از دکوراسیون داخلی کافه
 • طراحی داخلی کافه با سیمان و چوب
 • طراحی مدرن کافه سیمانی
 • چیدمان زیبا و مدرن دکوراسیون کافه سیمانی
 • دکوراسیون داخلی کافی شاپ
 • معماری داخلی خلاقانه کافی شاپ
 • انجام انواع دکوراسیون داخلی کافی شاپ
 • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
 • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
 • .

دکوراسیون کافه سیمانی

دکوراسیون کافه سیمانی

دکوراسیون کافه سیمانی

کافه بریستول ۲ واقع در ایوانو فرانکفسک( اوکراین) یک طراحی بسیار منحصر به فرد توسط Umbra Design است. یک نمونه عالی از یک طرح تجاری ساده،که طراحی  داخلی دکوراسیون کافه سیمانی از طریق استفاده هوشمند از رنگ، بافت و نور، یک فضای پیچیده و درجه یک را ایجاد می کند.

ایده های جدید و زیبا از دکوراسیون داخلی کافه

ایده های جدید و زیبا از دکوراسیون داخلی کافه

طراحی داخلی کافی شاپ به شکلی  تمیز و مدرن است که طراحی آن  در مقابل رنگ ها، اشکال و مواد به زیبایی رخ مینماید.هر عنصر طراحی به نظر می رسد که برای تکرار یا تعادل بخش دیگری باشد. دیوارهای خاکستری تیره یک پس زمینه دراماتیک ایجاد می کنند که برای بازی های صمیمی نور و سایه هایی که به وسیله روشنایی مناسب طراحی شده اند، مناسب است. در طول روز، نور بر روی دیوارهای تیره از طریق پنجره های عظیم وارد می شوند.دیواره ها با Microcemento، یک پوشش سیمان بر اساس سطوح صاف و پیوسته بدون شیارهای ناخوشایند بافته شده اند.

طراحی داخلی کافه با سیمان و چوب

طراحی داخلی کافه با سیمان و چوب

در سراسر طول کامل سقف ۱۱۰که در حدود  متر مربع میباشد ، پرتوهای توس اروپایی، منافع معماری را اضافه می کنند و چشم را به سمت بالا هدایت مینمایند. کنتراست با دیوارهای تاریک قابل توجه است، همانطور که بین سفتی بتن و احساس طبیعی چوب پیوستگی ست. پرتوها در زوایای مختلف در انفجار شکل هندسی، هنوز هم کنترل می شوند و هویت منحصر به فرد را به جای می گذارند.

چیدمان زیبا و مدرن دکوراسیون کافه سیمانی

چیدمان زیبا و مدرن دکوراسیون کافه سیمانی

کانتور تیز میز به شکل  مربع به اندازه  یک پا از طریق خطوط منحنی صندلی های یکپارچه سازی با سیستم عامل در این طراحی داخلی کافه تزیین شده است. صندلی ها به طرز هوشمندانه ای انتخاب شده اند: زوایای پاهای آنها به نظر می رسد که پرتوهای زاویه ای را بازتاب می دهند. رنگ نرم و خنثی آنها کمی غنی از رنگ دیوار را تمیز می کند، در حالی که در همان قلمرو رنگی باقی می ماند.

دکوراسیون داخلی کافی شاپ

دکوراسیون داخلی کافی شاپ

در برابر دیوار، یک نیمکت مستطیلی با فواصل برابر با میز های  گرد مشخص می شود و به دنبال همان ترکیب نور رنگی است. در سراسر اتاق، از یک ستون مرکزی پیچیده شده است، یک سطح ناهار خوری چوبی در ارتفاع باری قرار داده شده است، و یک سطح افقی دیگر به طراحی کافه اضافه شده است. بر روی قسمتی از دیوار کافه یک پناهگاه پشتیبانی چوبی سبزجهت پرورش گیاهان در این منطقه را فراهم میسازد که در نهایت یک جزیره زیبا از طبیعت را ایجاد می کند.

معماری داخلی خلاقانه کافی شاپ

معماری داخلی خلاقانه کافی شاپ

منابع نور متفاوت با ارتفاع و اندازه های مختلف در حالی که با تم ساده و مخروطی همراه هستند ترکیب می شوند. چراغهای زاویه ای از یک پرتو افقی که روی دیوار قرار گرفته است، به سمت دیوار تزیین می شود .

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده: میترا مروتی

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165