253 بازدید دیزاین اتاق خواب مستر

 
 • دیزاین اتاق خواب مستر
 • طراحی دکوراسیون اتاق خواب مستر
 • چیدمان دکوراسیون اتاق خواب مستر
 • اتاق خواب مستر با دکوراسیون مدرن و شیک
 • ایده هایی برای دیزاین اتاق خواب مستر
 • چگونگی ایجاد فضایی شیک وراحت در اتاق خواب مستر
 • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
 • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
 • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
 • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
 • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

دیزاین اتاق خواب مستر

اتاق خواب مستر یکی از قسمتهای مهم خانه شما محسوب میشود. به طوری که در آن میتوانید از فشارهای بی پایان زندگی فرار کنید و در آن به آرامش برسید. حالا سوال اینجاست: چگونه محیطی را ایجاد کنیم که در عین راحت بودن به همان اندازه کاربردی نیز باشد. در این مقاله به بررسی روش هایی در جهت دیزاین اتاق خواب مستر برای رسیدن به اهداف گفته شده میپردازیم.

دیزاین اتاق خواب مستر

دیزاین اتاق خواب مستر

مکانی برای نشستن

قرار دادن صندلی برای نشیستن در اتاق خواب

قرار دادن صندلی برای نشیستن در اتاق خواب

به اتاق خواب خود ماهیتی چندگانه بخشید. این کار را توسط خلق یک محل جداگانه برای نشستن انجام دهید. اتاق خواب، تنها مکانی برای خوابیدن نیست. در حالت ایده آل آن مکانی است که شما میخواهید اوقات آزاد خود را در آن صرف کنید. یکی از راه های رسیدن به این مهم، در نظر گرفتن مکانی برای نشستن است. اگر دوست دارید در این زمانها خودتان را با کتاب خواندن مشغول کنید، از قرار دادن یک صندلی باشکوه در کنار کتابخانه غفلت نکنید.

استفاده درست از فضاهای ذخیره سازی

استفاده از قفسه های باز در این فضا

استفاده از قفسه های باز در این فضا

اغلب مردم سعی در استفاده از فضای ذخیره سازی در اتاق خواب خود دارند. دقت کنید که طراحی کمد دیواری در این قسمت را به درستی انجام دهید تا در عین اینکه فضایی جادار و سازماندهی شده باشد، دارای طراحی زیبایی نیز بوده تا بتواند تواما نقش دوگانه خود را ایفا کند. اگر میخواهید فضای مدرن تری را تجربه کنید استفاده از قفسه های باز در این فضا، حس مدرن بودن را ایجاد میکند.

هنر دیوار را فراموش نکنید…

هنری کردن دیوار اتاق خواب با استفاده از تابلوهاهنری کردن دیوار اتاق خواب با استفاده از تابلوهاهنری کردن دیوار اتاق خواب با استفاده از تابلوها

هنری کردن دیوار اتاق خواب با استفاده از تابلوها

بخشیدن رنگ و لعاب به دیوار برای هر فضایی ضروری به نظر میرسد، اما رعایت این نکته در خواب ضروری تر به نظر میرسد؛ چرا که نوعا المان های کمتری برای افزودن علاقه بصری در اتاق خواب وجود دارد. زمانی که از قطعاتی برای دکوراسیون دیوارهای اتاق استفاده میکنید، تنوع در رنگها، بافتها و مصنوعات هنری را در اندازه ها و شکلهای مختلف در نظر بگیرید.

اضافه کردن بافت به اتاق خواب مستر

اضافه کردن بافت به اتاق خواب مستر

اضافه کردن بافت به اتاق خواب مستر

در طراحی داخلی، بافت نقش مهمی را دارد. برای اتاق خواب مستر، شما خواهان داشتن محیطی گرم، دعوت کننده و دنج هستید. شما میتوانید به راحتی این احساس را با آوردن بافتهای گوناگون به ارمغان بیاورید. روتختی، ملافه، پتو، قالیچه و … همه بافتهایی هستند که شما میتوانید با انتخاب درست آنها، بافت را به اتاق خود اضافه کنید.

اضافه کردن تاکید

به کاربردن آیتم های بیشتر در محیط خنثی اتاق خواب

به کاربردن آیتم های بیشتر در محیط خنثی اتاق خواب

در اغلب موارد، اتاق خواب دارای فضایی خنثی است. چرا که همه خواهان ایجاد یک محیط آرام بخش در اتاق خواب هستند. اما زمانی که رنگ دیوارها و ملافه ها خنثی است، بهتر است از سایه های پررنگ تر برای ایجاد این تاکید استفاده کنید. قطعاتی را بیابید که شامل سایه های پر رنگ تری هستند. آیتم هایی را که دوست دارید انتخاب کنید.

ایده هایی برای دیزاین اتاق خواب مستر

ایده هایی برای دیزاین اتاق خواب مستر

چگونگی ایجاد فضایی شیک وراحت در اتاق خواب مستر

چگونگی ایجاد فضایی شیک وراحت در اتاق خواب مستر

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان کردن دکوراسیون اتاق خواب مستر در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

 

مطالب مرتبط :