710 بازدید راههای نور پردازی اتاق خواب

 
  • راههای نور پردازی اتاق خواب
  • اصول نورپردازی اتاق خواب
  • نورپردازی سقف اتاق خواب
  • نورپردازی سقف کاذب
  • .

راههای نور پردازی اتاق خواب

همانطور که میدانید اتاق خواب محل اصلی برای آرامش ساکنان خانه است چرا که استراحت و خواب شبانه ما در آنجا انجام میشود. از آنجا که  دکوراسیون هر بخش از خانه با توجه به اهمیت و جایگاه آن به طور اختصاصی انجام میشود هدف اصلی در یک اتاق خواب دست یافتن به نور پس زمینه ای و عاری از درخشش و بدون خیره کردن چشم است .بنابراین برای رسیدن به آرامش و آسایش نور پردازی مختص به خود را میطلبد. انعکاس نور در اشیاء و یا روی دیوار یا سقف زیبایی بی نظیری به اتاق میبخشد و آن را جذاب تر میکند.

لامپ های آویزان

این نوع لامپ ها توسط زنجیر یا یک میله بلند از سقف آویزان میشوند. این منابع نور همه کاره و جذاب در دکوراسیون اتاق شما جلوه ای زیبا ایجاد میکنند. اصولا استفاده از این نوع لامپ ها در دکوراسیون به سبک معاصر کاربرد دارد. بهتر است از این لامپ ها در اتاق خواب هایی که سقف بلندی دارند استفاده شود.

آویزها

آویزها

لوستر

رسمی ترین روش ایجاد روشنایی در اتاق خواب استفاده از لوستر در سقف است. لوستر زرق و برق, روشنایی خیره کننده و زیبایی را به اتاق شما میبخشد. در سایر قسمت های خانه به منظور تامین نور کافی از لوسترهای بزرگ استفاده میشود اما در اتاق خواب باید از لوسترهای کوچک استفاده گردد

نورپردازی اتاق خواب

لوستر

لامپ های هالوژن

لامپ های هالوژن برای سقف های بلند مناسب بوده و اگر هم در سقف های کوتاه تعبیه شوند آنها را بلندتر نشان میدهند. این لامپ ها را باید با فاصله مناسب در سقف نصب نمود و تعداد چهار الی هشت عدد برای یک اتاق خواب مناسب میباشد.

لامپ هالوژن اتاق خواب

لامپ هالوژن اتاق خواب

لامپ های خطی

این لامپ ها بر روی دیوار یا سقف نصب میشوند و در نورپردازی سقف های بلند در اتاق های طراحی شده به سبک مینیمالیسم یا معاصر کاربرد دارد. از این نوع لامپ ها در مکان های هنری برای برجسته تر نما دادن یک تابلو یا اثر هنری استفاده میشود.

لامپ خطی

لامپ خطی

دیوارکوب

دیوارکوب های تزئینی گزینه مناسبی برای نورپردازی اتاق هستند و اصولا در دو طرف تخت خواب روی دیوار نصب میشوند.

دیوارکوبها

دیوارکوبها

نورپردازی اتاق خواب

آباژور

آباژورها علاوه بر روشنایی جنبه تزئینی نیز دارند و تحولی بزرگ در دکوراسیون داخلی ایجاد میکنند. اتاق خواب هایی که در آنها آباژور قرار دارد حسی گرم و صمیمی ایجاد میکند که آرامش را برای حضور در اتاق فراهم میکند.

آباژورها

آباژورها

آباژورها

آباژورها

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه نورپردازی و دکوراسیوندر مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165