616 بازدید رنگهای مدرن در دکوراسیون

 
  • رنگهای مدرن در دکوراسیون
  • رنگ های متنوع و زنده برای دکوراسیون مدرن
  • چیدمان کردن دکوراسیون با رنگ های مدرن
  • رنگ های مکمل زیبا در دکوراسیون
  • ترکیب رنگ در چیدمان منزل
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

رنگهای مدرن در دکوراسیون

امروز به بررسی رنگ های مدرن در دکوراسیون میپردازیم. طراحان حرفه ای در هنگام طراحی داخلی و دکوراسیون یک فضا به هماهنگی رنگ ها و ست شدن آنها با بخش های مختلف مانند دیوارپوش ها , مبلمان, فرش و قالیچه و سایر عناصر دکوراسیون توجه میکنند.امروزه پالت های رنگی در طیف های مختلف و زیبا وارد بازار شده اند و بسیار مورد استفاده طراحان قرار میگیرند.

رنگهای مدرن در دکوراسیون

رنگهای مدرن در دکوراسیون

در این تصویر هماهنگی زیبای رنگ بنفش با آبی نفتی را مشاهده میکنید رنگ زرد استفادهشده بر روی یک صندلی و کوسن ها با چراغ های دکوراتیو و قاب تابلو نقاشی به خوبی ست شده است.

استفاده درست از ترکیب چند رنگ در دکوراسیون

استفاده درست از ترکیب چند رنگ در دکوراسیون

هماهنگی رنگ اتاق خواب

هماهنگی رنگ اتاق خواب

در این دکوراسیون اتاق خواب رنگ فرش و دیوارها و پرده با هم ست شده است.برخی طراحان معتقدند رنگ کف باید تیره تر از رنگ دیوارها باشد و رنگ سقف روشن تر از رنگ دیوارپوش ها.انتخاب این شک از طیف رنگی در اتاق آن را جذاب تر میکند.

ست زیبای رنگ دیوار پوش قرمز با صندلی های ناهار خوری

ست زیبای رنگ دیوار پوش قرمز با صندلی های ناهار خوری

رنگ های دکوراسیون خانه را از همان ابتدا از ورودی خانه و اتاق نشیمن و ناهارخوری شروع کنید.در این عکس رنگ دیوار و صندلیهای ناهار خوری طیف زیبایی از رنگ قرمز را به خود اختصاص داده است.

رنگ های مکمل در دکوراسیون

رنگ های مکمل در دکوراسیون

رنگ لوازم و مبلمان خانه شما همانند لباس تن شما میباشد بنابراین استفاده مناسب و به جای آنها در زیبایی خانه شما تاثیر به سزایی دارد.مثلا در این منزل رنگ آبی بسیار هماهنگ با رنگ قهوه ای میباشد.

ترکیب رنگ در چیدمان مدرن

ترکیب رنگ در چیدمان مدرن

طراح مارک مک کولی توصیه می کند که در هر اتاق کمی از رنگ سیاه را اضافه کنید. او می گوید: ” رنگ سیاه سبب روشن تر شدن رنگ های دیگر قسمت اتاق میشود.” سعی کنید یک پوشش  سیاه همانند یک گلدان سیاه استفاده کنید  و یا برای تاثیر بیشتر، کابینت های پایه آشپزخانه خود را در رنگ ها تیره با کیفیت بالا رنگ کنید.

ست کردن رنگ آبی و سفید

ست کردن رنگ آبی و سفید

اگر فضای اتاق شما کوچک است از رنگ سفید برای روشن تر و بزرگتر نشان دادن آن استفاده کنید میتوانید از رنگی تیره تر برای بخش های کمتری در ترکیب با رنگ سفید بکار برید.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165