1,912 بازدید رنگ سالن ورزشی در تهران

 
 • رنگ سالن ورزشی در تهران
 • برای مشاوره با شماره همراه ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵  یا تماس بگیرید.
 • .
 • طراحی و اجرای پروژه های ورزشی و باشگاه
 • بازدید از باشگاه و سالن ورزشی در تهران با هماهنگی قبلی

با هدف بالابردن سطح سلیقه عمومی مردم در طراحی داخلی و دیزاین فعالیت خود را آغاز نمود. در این راستا فعالیتهای مختلفی از جماه شرکت در همایش ها و سلسله نشست های تخصصی را انجام داده است.

برای یکی دیگر از روشها میتوان به حضور در برنامه های سیما اشاره نمود. نشست تخصصی شبکه ورزش با عنوان کاوش ورزش از جمله آنهاست که در پی هماهنگی بین عملکرد فضاهای ورزشی با دیزاین و کانسپت و رنگ آنهاست. در این نشست که با دیدگاههای جامعه شناسانه ، روانشناسانه و معمارگونه همراه بود دیدگاههای دکوراسیون و دیزاین داخلی نیز مطرح شد.

رنگ در ورزش

رنگ در ورزش

رنگ های ورزشی

رنگ های ورزشی

رنگ باشگاه

رنگ باشگاه

رنگ در ورزش

رنگ در ورزش

رنگ ها ، ظاهر و پوشش بیرونی ما را انعکاس می دهند، چهره و اندام ما را جذاب یا زشت، چاق تر یا لاغرتر و جوان تر یا مسن تر نشان می دهند. به متانت و وقار فرد می افزایند یا در وی نوعی ناپختگی ایجاد می کنند. رنگ ها به دو گروه «سرد» و «گرم» تقسیم می شوند.

از رنگ ها نباید انتظار معجزه داشت چون در کوتاه مدت تاثیر آن ها مشخص نمی شود، به کار بردن رنگ ها در محیط می تواند در درازمدت تاثیر خود را نشان دهد.

 • کاربرد رنگ سبز و آبی در تقویت بینایی و تقویت سیستم تنفسی فرد است.
 • کاربرد رنگ بنفش در آرامش اعاصب و کنترل روحیات فرد است.
 • کاربرد رنگ قرمز و نارنجی در ایجاد نشاط و بالابردن فشار خون و ایجاد هیجانات جنسی و افزایش تحرک و قدرت است.
 • کاربرد رنگ آبی آسمانی و سورمه ای در انسان، افزایش وقار، قدرت و اعتماد به نفس است.
 • کاربرد رنگ زرد در انسان ایجاد حس اصلاح طلبی، گرمی و لذت، نشاط و میل به مطالعه، روشنفکری و تخیل است.
 •  کاربرد رنگ نارنجی ایجاد ارتباط اجتماعی و جلب توجه است. نارنجی، رنگ شاد و هیجان آور بوده و شیرینی و لخند را تداعی می کند.

در میان هفت رنگ موجود در رنگین کمان (قرمز، زرد، نارنجی، سبز، آبی، بنفش و نیلی) رنگ های گرم قرمز، نارنجی و زرد، سرشار از انرژی هستند. رنگ سبز برای چشم از بهترین رنگهاست. رنگ سبز باعث متمرکز شدن چشم به نقطه مورد دلخواه می شود و این امر سبب آرامش و افزایش توانایی چشم خواهد شد.  برای انجام ورزشهایی که در آن نیاز به تمرکز در جزئیات است پیشنهاد می شود رنگ سبز را به کار بگیرید.
رنگ های سرد و خنکی مثل آبی، نیلی و بنفش به ایجاد آرامش در فضای ورزشی کمک خواهد کرد. هنگامی که می خواهید بعد از یک ورزش طولانی به استخر ، سونا یا ماساژ بروید حتماً نیاز به آرامش دارید که این رنگ ها به شما این اجازه را می دهد که در فضایی آرام قرار بگیرید.

رنگ زرد از آن دست رنگ‌هایی است که طیف‌های مختلفی را شامل می‌شود و انعطاف‌پذیری زیادی در مشارکت با دیگر رنگ‌ها دارد. به این معنی که از طیف‌های مختلف رنگ زرد می‌توان به راحتی در کنار بسیاری از رنگ‌های گروه سرد و گرم برای افزایش زیبایی و جذابیت رنگ بهره برد.

طیف‌های رنگ زرد به‌دلیل جذابیت‌های مختلفی که دارند و با توجه به انرژی زیادی که این رنگ در خود نهفته دارد، می‌تواند بهترین انتخاب برای دیوارهای فضاهای شلوغ محسوب شود.

غده هیپوفیز وقتی رنگ قرمز را می بیند فعال می شود یک پیغام شیمیایی به مغز می دهد و آدرنالین آزاد می کند. این هورمون سیستم شیمیایی بدن شما را تغییر داده و باعث تنفس بیشتر و سریع تر می شود و فشار خون و ضربان نبض را افزایش می دهد این واکنش ها، روانی هستند و ما کنترلی بر آن ها نداریم در نتیجه قرمز همواره روی مغز انسان برای ایجاد هیجان و انرژی مضاعف بسیار موثراست. تون های گرم به عنوان رنگ های بسیار مهیج شناخته شده اند و بخصوص قرمز بیشترین آستانه هیجان را در انسان ایجاد می کند.
نارنجی به لحاظ دما ، داغ ترین رنگ در میان رنگ هاست، همچنین یک رنگ مهیج و همواره تداعی گر برگ های خزان پاییز و شعاع پرتو های خورشید در پاییز است ، درخشان و حیاتی. در شدید ترین حالت درخشندگی به عنوان رنگی که نباید خیلی جدی گرفته شود به چشم می آید. این نکته عجیب در افراد و شخصیت های “برون گرا ” دیده می شود.
رایج ترین دلیلی که از نور فلور سنت نارنجی استفاده نمی کنند ، پرزرق و برق بودن آن است. این رنگ در جلوه نئونی خود رنگی نه چندان دلچسب محسوب می شود.
نارنجی مثل قرمز و زرد برای نشان دادن تاثیرات روانی روی سیستم اعصاب ارادی به کار می رود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما تماس بگیرید. (بازدید با هماهنگی)

.

: مهندس پناهی

مشاوره
09123104165