630 بازدید رنگ و کاغذ دیواری در دکوراسیون خانه

 
  • چیدمان کردن دکوراسیون داخلی با رنگ و کاغذ دیواری
  • ترکیب زیبای رنگ و کاغذ دیواری
  • استفاده مناسب از رنگ ها برای دیوارپوش ها
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

رنگ و کاغذ دیواری در دکوراسیون خانه

رنگ های دیواری و بافت ها ی آن مهم ترین جنبه های دکور خانه هستند . انتخاب رنگ شما بر روی مبلمان و سایر گزینه های دکوراتیو تاثیر می گذارد.حتی برای تزئینات داخلی در محیط اداری نیز ، مهم است که بدانیم که چه مواد دیواری برای کارکنان خود بهترین تاثیر را حین انجام کار خواهند گذاشت.اشتباه در انتخاب رنگ یا کاغذ دیواری میتواند اثرات نامطلوب زیادی بر روی دکوراسیون داخلی و نیز حس و روحیه افراد داشته باشد. بنابراین قبل از اینکه طراحی خود را نهایی کنید، اطمینان حاصل کنید که در هر اتاق از رنگ یا کاغذ دیواری به درستی استفاده شده باشد.برای انتخاب جهت استفاده از رنگ یا کاغذ دیواری بهتر است ابتدا مزایا و معایت هر دو را بررسی کرد و در نهایت با توجه به همه گزینه ها به انتخاب رنگ و کاغذ دیواری در دکوراسیون خانه بپردازیم.

رنگ و کاغذ دیواری در دکوراسیون خانه

رنگ و کاغذ دیواری در دکوراسیون خانه

۱-استفاده از رنگ ها به عنوان دیوارپوش ها

استفاده از رنگ ها به عنوان دیوارپوش ها

استفاده از رنگ ها به عنوان دیوارپوش ها

رنگ و نقاشی ساختمان را می توان یک گزینه کلاسیک دانست، و به طور کلی ساده ترین روش برای آماده سازی ظاهر دیوارهای منزل شماست. نقاشی را می توان توسط تقریبا هر کسی انجام داد، تغییر آسان است و می تواند بسیار ارزان باشد. همه این عوامل باعث می شود بسیاری از مشتریان ترجیح دهند رنگ را به عنوان پایه اصلی در دکوراسیون خود به پایان برسانند. به خصوص اگر مشتری شما دارای فرزند باشد، احتمال دارد که رنگ های دیوار اتاق خواب را تغییر دهد.

استفاده اصولی از رنگ ها برای دیوارها

استفاده اصولی از رنگ ها برای دیوارها

از سوی دیگر،انتخاب رنگ همچنین می تواند به عنوان یک وظیفه سنگین برای مدیریت باشد. اگر شما با رنگ های تیره کار می کنید، باید به نحوی استراتژیک در مورد چگونگی استفاده از رنگ ها اطلاعات کافی داشته باشید. به این معناست که رنگ زیرزمین قرمز تیره شما یک پروژه بزرگ است اگر می خواهید در آینده به رنگ روشن تری آن را درآورید! علاوه بر این، رنگ می تواند به راحتی خراشیده شود و آسیب ببیند. در ضمن در نقاشی ساختمان تطبیق سایه ها می تواند کاملا چالش برانگیز باشد .حتی برای پرفروش ترین سازندگان داخلی.پروسه رنگ آمیزی نیز کمی طولانیست و ریخت و پاش و تمیز کردن پس از آن زیاد است.

۲-استفاده از کاغذ دیواری به عنوان دیوارپوش ها

استفاده از کاغذ دیواری به عنوان دیوارپوش ها

استفاده از کاغذ دیواری به عنوان دیوارپوش ها

هرچند در طول سالهای گذشته، کاغذ دیواری همواره در دکور خانه ها بوده است، محبوبیت آن در دهه های اخیر افزایش چشمگیری یافته است چراکه با ورود علم و پیشرفت تکنولوژِی شکل جدیدتری از کاغذ دیواری ها با طرح ها و رنگ های متنوع تر و مقاوم به خراش و رطوبت و شستشو وارد عرصه بازار شده اند.هم اکنون کاغذ دیواری های سه بعدی که به صورت پوستر در مغازه ها به فروش میرسد مورد درخواست بسیاری از افراد برای تغییرات دکوراسیونشان میباشد.سعی کنید که به هماهنگی کاغذ دیواری با سبک دکوراسیونتان توجه داشته باشید چراکه استفاده نامناسب از کاغذ دیواری میتواند جلوهی بدی برای چیدمان منزل شما ایجاد کند به عنوان مثال در سبک ساده و مدرن استفاده از کاغذ دیواری گل گلی و طرح های شلوغ به هیچ عنوان مناسب نمیباشد.

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری با هم در دکوراسیون منزل

ترکیب رنگ و کاغذ دیواری با هم در دکوراسیون منزل

از مزایایی استفاده از کاغذ دیواری میتوان به نصب سریع آن و به دور از ایجاد آلودگی شیمیایی در فضای محیط و نیز تنوع رنگ و نقش های و الگوهای متنوعی از طرح ها و نیز قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن آن اشاره نمود.دوام کاغذ دیواری به نسبت رنگ ها بیشتر بوده و نیازی به تعویض سالانه ندارد برعکس رنگ و نقاشی که هر دوسال یکبار باید تجدید شود.  از تاثیر کاغذ دیواری در لوکس شدن دکوراسیون داخلی یک منزل نمیتوان چشم پوشید.بر خلاف رنگ ها که تنوع چندانی ندارد و باید حتما فردی خبره طیف رنگ ها را خلق کند مطمئنا کاغذ دیواری با هزاران رنگ و طرح تنوع بیشتری را ارائه می کند. از طرح های مدرن گرفته تا کلاسیک تا طرح های سه بعدی طبیعی، کاغذ دیواری حق انتخاب زیادی را برای شما فراهم کرده میکند.

در ضمن کاغذ دیواری برای هر منطقه از فضا از جمله آشپزخانه نشیمن و پذیرایی اتاق خواب و سرویس بهداشتی به شکل زیبا و کاربردی وجود دارد.

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  چیدمان کردن دکوراسیوندر مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165