836 بازدید روف گاردن

 
  • روف گاردن
  • طراحی و مجری روف گاردن در تهران
  • ایده های زیبا از روف گاردن
  • قیمت مناسب روف گاردن
  • شرکت طراحی روف گاردن
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

روف گاردن

زندگی شهری همه را وادار میکند تا در مورد به حداکثر سازی فضاهای در دسترس پیرامونمان فکر کنیم؛ مخصوصا در مورد فضاهای بیرونی. روف گاردن یکی از گزینه هایی است که باعث خلق فضای قابل استفاده بیشتری در محل زندگی شما میشود.

روف گاردن

روف گاردن

ساخت سقف ساختمانهای جدید که از همان ابتدا طراحی روف گاردن را در نظر گرفته اند در مقایسه با سیستم های معمولی که ضد آب در بالای لایه عایق گذاشته میشود، با استفاده از عایق حرارتی ساخته میشود.  در نتیجه عایق ضد آب از آسیب های مکانیکی و تاثیر مستقیم عوامل خارجی (دما، اشعه ماوراء بنفش، باد و غیره) محافظت می شود؛ علاوه بر این سطح عایق در برابر شرایط جوی پایدار باقی میماند.

لایه ضد آب
سقف باید در برابر آب و یخ زدگی عایق بندی شود. چه شما قصد دارید گیاهان را در کانیتنر و ظروف رشد دهید و چه به طور مستقیم بر روی سقف، عایق بودن سقف ضروری است. این نکته باید در تمام سقف رعایت شود و به طور مهم تر در نقاطی که گیاهان کاشته میشوند.
لایه عایق

وجود لایه عایق (لایه محافظ) در روف گاردن، آن را در برابر رطوبت و نوسانت دمایی محافظت میکند و کشش مکانیکی مناسبی را ایجاد میکند. این لایه عایق اغلب از پلی استیرن اکسترود شده xps ساخته میشود. پنل های PIR یا فوم های پلی اورتان. پانل های PIR به عنوان یک لایه عایق در ساخت روف گاردن مناسب هستند زیرا آنها دارای شیارهای خاص و اتصالات لبه هستند که به آب باران اجازه می دهد به راحتی به سیستم های زهکشی منتقل شوند.

لایه زهکشی
لایه زهکشی در روف گاردن سبب سرعت بخشیدن تخلیه آب باران از لایه گیاهی به سیستم زهکشی و همچنین جمع آوری آب اضافی استفاده می شود.

لایه ژئوتکستایل
لایه پارچه ای ژئوتکستایل برای جدا کردن لایه زهکشی و گیاهانی که در خاک رشد می کنند استفاده می شود. این مانع از رسوب خاک و دیگر ذرات ریز است که سیستم زهکشی را مسدود میکند. همچنین با کاهش رطوبت، کاهش سریع آب از لایه گیاهی را کاهش می دهد.

لایه گیاهی
لایه گیاهی به معنای محیط رشد (خاک)، سطحی است که شما در آن گیاهان را پرورش میدهید. در محیط رشد جریان هوا باید به خوبی صورت گیرد وآب به خوبی نفوذ کند.
در ادامه مقاله ایده های زیبا از طراحی روف گاردن را مشاهده خواهید کرد:

طراحی روف گاردن

طراحی روف گاردن

اجرای روف گاردن در تهران

اجرای روف گاردن در تهران

شرکت طراحی روف گاردن

شرکت طراحی روف گاردن

اجرا و ساخت روف گاردن

اجرا و ساخت روف گاردن

ایده های زیبا از طراحی و ساخت روف گاردن در تهران

ایده های زیبا از طراحی و ساخت روف گاردن در تهران

گروه مجرب طراحی روف گاردن در تهران

گروه مجرب طراحی روف گاردن در تهران

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی و چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

مشاوره
09123104165