1,221 بازدید ساخت سفارشی کانتر و بوفه و میز با چوب طبیعی

 
  • ساخت سفارشی کانتر و بوفه و میز با چوب طبیعی
  • طراحی و ساخت کانتر یا میز پذیرش
  • طراحی و ساخت انواع بوفه و میز
  • ساخت کانترهای زیبای آشپزخانه
  • .

ساخت سفارشی کانتر و بوفه و میز با چوب طبیعی

کانتر آشپزخانه میتواند جلوه ای متفاوت به دکوراسیون آن ببخشد بنابراین انتخاب زیبا و مناسب آن از اهمیت فراوانی برخوردار است. اگر آشپزخانه تان اپن باشد متریالی که بیشترین ارتباط را با فضای هال و پذیرایی دارد کانتر آشپزخانه می باشد. کانترهای چوبی را بوچربلاک می نامند. همان طور که از نامشان مشخص است می توانید از آن به عنوان تخته آشپزی استفاده کنید. این متریال از چوب درختان پهن برگ مانند بلوط و گردو می باشد؛ که بسیار بادوام، مقاوم و پایدار هستند و خاصیت ضد باکتریایی دارند. ففط شاید لازم باشد هر ازچند گاهی آنان را سمباده بزنید؛ البته اگر به عنوان تخته استفاده بشود. وگرنه کانتر چوبی متریال بسیار مقرون به صرفه ای است و به علاوه تمیز کردنش ساده میباشد.کافی است با پارچه نم دار و مقداری کف آن را تمیز و براق کنید.

صفحات چوبی چوبی می توانند هر دو عملکردی و تزئینی باشند.استفاده از کانتر چوبی علاوه بر جلوه زیبا دادن به آشپزخانه یه صورت عملکردی برای آن نیز استفاده میشود به عنوان مثال صفحات چوبی برای خورد کردن گوشت بهداشتی میباشد و همانند تخته قصابی عمل میکند در ضمن به دلیل مقاوت زیاد در برابر حرارت و آب میتوان ظروف داغ و یا گلدان خیس را بر روی آن قرار داد.باید بدانید چوب یک ماده طبعی از طبیعت است بنابراین استفاده در آشپزخانه محیطی دلنشین و با طراوت به وجود می آورد که در عین زیبایی بسیار آرامش بخش و در جذب انرژی مثبت در خانه مفید است.

کانتر زیبای آشپزخانه

کانتر زیبای آشپزخانه

کانتر آشپزخانه

کانتر آشپزخانه

بوفه

بوفه

کانت چوبی

کانت چوبی

میز و بوفه چوبی

میز و بوفه چوبی

میز  با چوب طبیعی

میز با چوب طبیعی

کانتر پذیرش

کانتر پذیرش

ساخت انواع میز و بوفه چوبی

ساخت انواع میز و بوفه چوبی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه ساخت سفارشی کانتر و بوفه و میز با چوب طبیعی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165