1,454 بازدید ساخت سونا و جکوزی چوبی

 
  • ساخت سونا و جکوزی چوبی
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ – مهندس پناهی
  • .
  • ساخت سونا و جکوزی با چوب روسی و چوب راش
  • طراحی داخلی سونا و جکوزی ویلا
  • قیمت و زمان ساخت سونای چوبی برای ویلا
  • براورد هزینه سونا و جکوزی تمام چوبی

گروه با اکیپ کامل اجرایی آماده خدمت گذاری در زمینه ساخت سونا خشک با چوب طبیعی ، حاشیه استخر ، کف چوبی محوطه استخر ، درب چوبی استخر و سایر بخشهای قابل ساخت با چوب راش و روسی میباشد. ساخت سونا و جکوزی چوبی با کیفیت بالا را از ما بخواهید. برای طراحی داخلی سونا و جکوزی ویلا بصورت تمام چوب در تهران با ما در تماس باشید..

ساخت سونا و جکوزی چوبی

ساخت سونا و جکوزی چوبی

ساخت سونا و جکوزی چوبی

ساخت سونا و جکوزی چوبی

ساخت سونا و جکوزی چوبی

ساخت سونا و جکوزی چوبی

ساخت سونا و جکوزی چوبی

ساخت سونا و جکوزی چوبی

ساخت سونا و جکوزی چوبی

ساخت سونا و جکوزی چوبی

ساخت سونا و جکوزی چوبی

ساخت سونا و جکوزی چوبی

 

سونا اطاقی ساخته شده از جنس چوب می باشد با دمایی کاملآ کنترل شده ، جهت بهره گیری از هوای گرم به شکل خشک یا مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد. این اطاق مکانی برای تجدید قوا,آرامش ذهن و روان,روح و جسم و استراحت است.

اینکه زادگاه اولیه سونا کجا بوده مشخص نیست، ولی بعضی کشور فنلاند را به عنوان اولین کشور سازنده آن می شناسند و بعضی کشور روسیه و برخی هم کشور یونان باستان.

در ساخت سونا حتمآ باید از چوب استفاده کرد که آن هم به دلیل انتقال حرارت پایین آن می باشد. بهترین گزینه برای چوب سونا چوب اشباع با گره کم و حتی المقدور بدون گره می باشد.

دلیل استفاده از چوب ترمووود بدون گره در ساخت سونا خشک این است که از تجمع حرارت در محل گره جلوگیری به عمل آید. در انتخاب چوب سونا باید از چوب ترموود استفاده شود که این چوب باید به شکل شیار دار و فاق و زبانه باشد، تا از کمترین میزان میخ , پرچ و پیچ استفاده شود.

چون استفاده از میخ به علت جنس آن که از فلز میباشد و داری توان بالای انتقال حرارتی است توصیه نمیشود. چون در کوتاه ترین زمان ممکن حرارت فلز بالا میرود و به هنگام تماس با بدن سوختگی شدید ایجاد میکند.

در رنگ آمیزی چوب سونا باید این نکته را مد نظر قرار داد که رنگ های شیمیایی و صنعتی بعلت وجود مواد سرطانزا بسیار خطرناک است و تا جایی که ممکن است ، باید از چوب بدون رنگ استفاده شود.

هماهنگی بین فرم ساختمان و سبک دکوراسیون با فرم بخشهای تفریحی خانه و ویلا تاثیر زیادی در جذابیت آن دارد. گروه مناسب ترین فرم را برای سونا و جکوزی به شما ارائه میکند. گروه آماده ساخت پروژه های چوب و روکش چوب طبیعی از قبیل کف پله تمام چوب ، دستگیره چوبی ، پله چوبی در سعادت آباد ، فرمانیه ، اقدسیه ، شهرک غرب ، زعفرانیه ، نیاوران ، آرژانتین ، قیطریه ، محمودیه ، قیطریه ، شریعتی ، ونک ، الهیه ، میرداماد ، ظفر و ولنجک برای شما عزیزان میباشد.

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165