606 بازدید ساخت محوطه برای ویلا

 
  • ساخت محوطه برای ویلا
  • طراحی و ساخت زیبای محوطه برای ویلا
  • هزینه بسیار مناسب محوطه سازی برای ویلا
  • ساخت مدرن محوطه برای ویلا
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

ساخت محوطه برای ویلا

چشم انداز مدرن و معاصر با تأکید بر ساختار و گرافیک قوی، خطوط تمیز و مواد غیر معمول تعریف شده است و میتوان از آن برای ساخت محوطه ویلا استفاده نمود. این شکل از طراحی محوطه برای ویلا جسورانه و بسیار زیبا است واغلب با استفاده از مصالح شیک و مدرن با کیفیت بالا و نیز به کاربردن گیاهان در سراسر محوطه طراحی آن را شگفت انگیز میکند.همچنین با درهم آمیختن شکل ظاهر با دنیای بیرون، به احساسات مدرن می پیوندد.

ساخت محوطه برای ویلا

ساخت محوطه برای ویلا

اگرچه چنین باغی ممکن است در طراحی با سایر محوطه های سبز ویلاهایمان متفاوت باشد اما متوجه خواهید شد که عناصر اساسی هنوز هم در این شکل از طراحی محوطه وجود دارند آنها فقط مجددا طراحی شده اند به عنوان مثال شما همچنان پاسیو خود را دارید، اما به جای کفپوش های معمولی از مصالح جدیدتر استفاده خواهیم کرد.

شیوه مدرن طراحی محوطه ویلا

شیوه مدرن طراحی محوطه ویلا

مثلا در این شکل طراحی برای ساخت آلاچیق در محوطه میتوان از چوپکس استفاده نمود و یا جنس نرده ها و فنس های به کار رفته از جنس چوب پلاست  خواهد بود یا استفاده از آبنماهای مدرن برای این بخش ها در نظر گرفته شده و آبیاری چمن ها به روشی جدید و صنعتی خواهد بود.در این محوطه دیگر چمن ها به عنوان کانون توجه نخواهد بود و عناصر دیگری چشم بیننده را به خود جلب مینماید.

طراحی سبز محوطه ویلا

طراحی سبز محوطه ویلا

همه چیز در مورد این چشم انداز ساخت محوطه برای ویلا، بهترین طراحی مدرن را نشان می دهد. با توجه به هر عنصر به صورت جداگانه، پله های بتنی ساده (که به عنوان صندلی هم میتوان استفاده نمود)، یک سطح یکنواخت از چمن، یک منطقه برای صرف غذا و نوشیدنی افزایش یافته و قراردادن گیاهان و گلدانهای مدرن شکل کامل و زیبایی از طراحی محوطه را بیان میکند. به عبارت دیگر، چیزی که ممکن است متمایز باشد. اما  نکته ای که طراحی این محوطه را از سایرین متمایز ساخته  توپ های نقره ای به کار رفته بر روی چمن هاست و شکل برش زیبای چمن ها  در محوطه است که فضای را کامل به نظر می رساند و در عین حال  تمیز، ساده و به شدت گرافیکی است.

استفاده از چوپکس در طراحی محوطه

استفاده از چوپکس در طراحی محوطه

به کاربردن پله های بتی و سنگی در طراحه محوطه ویلا

به کاربردن پله های بتی و سنگی در طراحه محوطه ویلا

طراحی محوطه ویلا با گیاهان و درختان

طراحی محوطه ویلا با گیاهان و درختان

ایده های جدید و نوین در محوطه سازی ویلا

ایده های جدید و نوین در محوطه سازی ویلا

به کاربردن سنگ در ساخت محوطه ویلا

به کاربردن سنگ در ساخت محوطه ویلا و نورپردازی مخفی پله ها

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  چیدمان کردن دکوراسیون در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

مشاوره
09123104165