503 بازدید ساخت نرده شیشه ای

 
  • ساخت نرده شیشه ای
  • اجرای انواع نرده شیشه ای
  • نرده شیشه ای تراس
  • نرده شیشه ای راه پله
  • نرده شیشه ای سکورت
  • قیمت مناسب نرده شیشه ای
  • یراق نرده شیشه ای
  • پروفیل نرده شیشه ای
  • چیدمان دکوراسیون داخلی با نرده شیشه ای
  • راه پله مدرن با نرده شیشه ای

ساخت نرده شیشه ای

برای نرده شیشه ای در دو سیستم نرده تمام شیشه ای و نرده تلفیق شیشه و فلز عرضه می گردد. مدل های نرده تمام شیشه ای عبارتند از: نرده شیشه ای روی کار و نرده شیشه ای دفنی , نرده شیشه ای اسپیگات , نرده شیشه ای فیکس پوینت که به این مدل ها در اصطلاح به عنوان نرده شیشه ای خود ایستا شناخته می شود.

مدل های نرده تلفیقی نیز عبارتند از : نرده شیشه خور استیل و آلومینیوم , نرده شیشه گیر اسپایدری. نرده های کامل شیشه ای از یک لایه پی وی بی با ضخامت های ۱/۵ میلیمتر و ۰/۷۶ میلیمتر با دو عدد جام شیشه ای در ضخامت های ۵ تا ۱۰ میلیمتر ساخته و اجرا می شود. نرده های تمام شیشه به دلیل استحکام بالا و زیبایی ظاهری کاربرد فراوانی در ساختمان های پر تردد مانند هتل ها و ساختمان های اداری و تجاری دارند.

نرده شیشه ای تلفیقی به دلیل استفاده از شیشه سکریت شده از قیمت کمتری نسبت به نرده کاملا شیشه برخوردار است و مناسب ساختمان های کم تردد می باشد.

نرده شیشه ای در طراحی داخلی

نرده شیشه ای در طراحی داخلی

نرده و راه پله شیشه ای را میتوان چیزی بیشتر از یک عنصر جهت اتصال به سایر طبقات دانست.با گسترش صنعت و ورود تکنولوژی جدید طراحان از نرده و راه پله شیشه ای جهت زیبایی بیشتر فضاهای داخلی استفاده نموده اند چراکه خود شیشه سیبب افزایش ورود نور به درون راه پله شده و در نهایت در بزرگتر نمودن فضای آن تاثیر به سزایی خواهد داشت.امروزه از شیشه علاوه بر نرده و راه پله شیشه ای در درب شیشه ای و پلکان شیشه ای و پارتیشن شیشه ای و بالکن شیشه ای و پل شیشه ای و حتی آسانسور شیشه ای نیز استفاده مینمایند.

طراحی بی نظیر و مدرن نرده شیشه ای در بیرون ساختمان

طراحی بی نظیر و مدرن نرده شیشه ای در بیرون ساختمان

همواره ایمن بودن اینگونه شیشه ها مورد تاکید و توجه صنعتگران بوده است چراکه جنس این شیشه ها باید به گونه ای باشد که امکان شکستن و یا ضرب دیدن آنها بسیار کمتر از سایر عناصر دیگر باشد.به کاربردن اینگونه نرده های شیشه ای زیبایی شگفت انگیزی را در چیدمان دکوراسیون داخلی هر فضایی خلق مینماید . رنگ اینگونه شیشه ها تغییر پیدا نخواهد کرد و تمیز نمودن آنها بسیار آسان است.از اینگونه نرده های شیشه ای علاوه بر فضای داخلی خانه های دوبلکس در فضای اداری نیز میتوان استفاده کرد و از کارایی آنها در کنار زیبایشان لذت برد.

نرده شیشه ای راه پله

نرده شیشه ای راه پله

پس از انتخاب شیشه نرده ما به دنبال انتخاب دستگیره مخصوص نرده میپردازیم که این امر برای پله های ظریف بسیار ضروری است. دستگیره از یک عنصر پایه ای تشکیل شده که برای اهداف ایمنی آن به کار میرود و به نقطه کانونی زیبای آن منطقه کمک می کند در عین حال ظرافت داخلی یک راه پله همچنان حفظ میشود.

چیدمان دکوراسیون داخلی با استفاده از نرده شیشه ای راه پله

چیدمان دکوراسیون داخلی با استفاده از نرده شیشه ای راه پله

طراحی برای دستگیره های نرده  در حال حاضر به عنوان آخرین سیستم است که در انتهای بالا نرده ها ظاهر می شود و به شما در زیباسازی نرده هایتان کمک خواهند کرد.

نرداه شیشه ای

نرداه شیشه ای

یراق نرده شیشه ای

یراق نرده شیشه ای

قیمت مناسب نرده شیشه ای

قیمت مناسب نرده شیشه ای

نرده شیشه ای سکورت

نرده شیشه ای سکورت

اجرای انواع نرده شیشه ای

اجرای انواع نرده شیشه ای

ابزار اتصال نرده شیشه ای

ابزار اتصال نرده شیشه ای(یراق نرده شیشه ای)

دستگیره از مرغوبترین فلز ضد زنگ نرده شیشهای راه پله

دستگیره از مرغوبترین فلز ضد زنگ نرده شیشه ای راه پله

پروفیل آلومینیوم

پروفیل آلومینیوم

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  ساخت و فروش نرده شیشه ای در مناطق مختلف تهران و کرج میباشد.

اجرای نرده شیشه‌ای در ساختمان به شفافیت ، زیبایی و بهبود نورپردازی‌ کمک می کند از طرف دیگر به سبب نصب دقیق و با سرعت بالا که کمترین نیازی به تخریب دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از طرف دیگر استحکام بالای نرده شیشه ای در برابر سرما، گرما و ضربه باعث شده تا معماران توجه ویژه ای به استفاده از این محصول در طراحی های خود داشته باشند. تنوع روش های اجرای نرده شیشه ای امکان نصب آن را در راه پله ها، بالکن ها، کناره استخر ها و پشت بام ها در تمام سطوح صاف و قوس دار داده است. ایمنی نرده شیشه ای بسیار زیاد است زیرا شیشه های سکریت و لمینت که در این نوع نرده استفاده می شود از خاصیت ضد ضربه بودن و نشکن بودن بهره می برد. نرده های شیشه ای بر اساس کیفیت و نوع شیشه به دو دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:

۱- نرده شیشه ای سکوریت

۲- نرده شیشه ای لمینت

نرده شیشه سکریت حداکثر تا ضخامت ۱۲ میلیمتر و ارتفاع ۱۰۰ سانتیمتر قابل اجرا است. برای ایمنی بیشتر در این مدل از پایه های عمودی استیل و آلومینیوم نگهدارنده پنل شیشه ای استفاده می شود. اتصال اصلی شیشه ها به پایه ها از جنس آلومینیوم است که برای مهار جام های شیشه ای با ضخامت ۱۰ و ۱۲ میلیمتر طراحی شده است. شیشه سکریت هزینه تمام شده ساخت نرده را نسبت به شیشه لمینت پایین تر می آورد.

نرده شیشه ای لمینت مستحکم ترین نرده تمام شیشه ای است که با پایه فلزی یا بدون آن بصورت یک دیواره شیشه ای با ضخامت بیشتراز ۱۶ میلیمتر ساخته می شود. نرده شیشه سکریت در تمام زوایا نقطه شکست شیشه نداشته و مشکل شیشه سکریت در لبه ها را برطرف کرده است.

نرده شیشه ای بالکن
استفاده از شیشه در بالکن ها به ایجاد یک نمای شفاف و روشن که باعث استفاده بهتر از نور طبیعی می شود کمک می کند به همین دلیل نرده های شیشه ای بهترین روش برای رسیدن به این هدف ها است. نرده شیشه ای بالکن از نظر زیبایی و از جهت ایمنی می تواند اولین انتخاب باشد زیرا شیشه های استفاده شده در این مدل نرده بالکن بسیار با استحکام هستند و توان بالایی برای تحمل فشار و ضربه از محیط اطراف دارند و می توانند به رنگ های متنوع متناسب با دید کلی نمای بیرونی و داخلی ساختمان تولید شوند.

ارتفاع نرده شیشه ای بالکن معمولا از ۱۱۰ سانتیمتر تا ۱۴۰ سانتیمتر می باشد و شیشه استفاده شد در اجزای این نرده ها ازنوع سکریت یا لمینت با ضخامت های ۱۲ و ۱۶ میلیمتر می باشد.

هر چه طول بالکن ها بیشتر باشد ضخامت شیشه های نرده بالکن نیز افزایش می یابد برای مثال اگر طول یک بالکن ۴ متر باشد باید از شیشه های ۱۶ میل استفاده شود اما اگر طول بالکن کمتر از ۲ متر باشد می توان از شیشه های با ضخامت کمتر استفاده نمود. واحد قیمت گذاری نرده شیشه ای بالکن بر اساس متر مربع است البته اگر ارتفاع نرده شیشه ای بالکن کمتر از ۱۱۰ سانتیمتر باشد این مبنا بر اساس متر طول خواهد بود.

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

با تشکر – مهندس پناهی

۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

مشاوره
09123104165