576 بازدید ساخت ویلا در شمال

 
  • ساخت ویلا در شمال
  • راهنمایی جهت ساخت ویلا در شمال
  • معماری ویلاهای شیک و باشکوه در شمال
  • هزینه ساخت ویلا کنار دریا
  • برای مشاهده نمونه کارها لطفا از اینستاگرام طراحانه و تلگرام طراحانه دیدن فرمایید :
  • آدرس اینستاگرام طراحانه https://www.instagram.com/tarahaneh_com
  • آدرس تلگرام طراحانه http://t.me/tarahanehcom
  • .

ساخت ویلا در شمال

در این پست به بررسی طراحی و ساخت و یلا در شمال و کنار ساحل دریا میپردازیم.طراحی زیبا و متفاوت معماری این ویلا در کنار ساحل دریا سبب شده تا منظره ی زیبایی از ساحل برای صاحبان ویلا به جای بماند.این طراحی با هدف تقویت این ارتباط با مناظر و صداهای دریا است. یک درب ورودی گسترده به شکل زیبایی از دو بال طراحی شده است .منطقه عمومی شامل یک اتاق نشیمن بزرگ است که به ارتفاع دو طبقه میرسد. آب های آبی دریا و استخر از زوایای مختلف و از راه های مختلف در سراسر خانه مشاهده میشود.

ساخت ویلا در شمال

ساخت ویلا در شمال

فضاهای داخل خانه در اطراف یک حیاط بزرگ است که بخش بالایی را از بخش خصوصی جدا می کند و ارتباط بین داخل و خارج را افزایش می دهد و باعث می شود که نسیم و دیدگاه بصری مناظر از طریق خانه جریان یابد. اتاق های کودکان در سمت دیگری از خانه قرار دارد و بین آنها یک منطقه عمومی از جمله یک اتاق نشیمن بزرگ، یک اتاق غذاخوری بزرگ و یک آشپزخانه مجهز قرار گرفته است. این طرح امکان تعامل بین فضاهای عمومی و خصوصی را فراهم می کند در حالیکه یک مقدار مناسبی از جدایی بخش ها را نیز از هم تضمین می کند.

درب ورودی گسترده به شکل زیبایی از دو بال

درب ورودی گسترده به شکل زیبایی از دو بال

معماری شگفت انگیز نمای ساختمان با بتن و آلمینیوم

معماری شگفت انگیز نمای ساختمان با بتن و آلمینیوم و شیشه و چوب

خانه به خوبی تهویه می شود و جریان باد و هوا در آن کنترل میشود. این طرح هوا را از شرق به غرب و از شمال به جنوب جریان می دهد و حس بادسواری را به سمت حیاط هدایت میکند.استفاده از مواد و مصالحی چون بتن، فولاد، چوب، آلومینیوم و شیشه در سراسر خانه حس میشود. این انتخاب مواد سبب ارتقاء پلاستیسیته و پویایی ساختار می شود و یک شبکه ارتباطی بین ساختمان و نور ایجاد می کند. سقف ساخته شده از فولاد تحت پوشش آلومینیوم،در بالای دیوارهای بتنی عظیم شناور، به نظر می رسد که از ساختار اصلی و بخشی از  جریان باد جدا شده است.

کاربرد دیوارهای شیشه ای هوشمند در ساختمان ویلا

کاربرد دیوارهای شیشه ای هوشمند در ساختمان ویلا

ظاهر شیشه ای هوشمند از گرمای بیش از حد تابش خورشید جلوگیری کرده و در عین حال  و در طول روز اجازه می دهد تا نور طبیعی همراه با سایه های طلایش به خوبی وارد فضای ویلا شوند. دیوارهای چوبی سیمان و شیشه را با اضافه کردن عمق، پیچیده کردن دیوارهای داخلی شکلی خاص از معماری داخلی را بیان میکند.

طراحی آشپزخانه

طراحی آشپزخانه

چیدمان آشپزخانه ویلا

چیدمان آشپزخانه ویلا

دکوراسیون سرویس بهداشتی

دکوراسیون سرویس بهداشتی

کاربرد دیوار شیشه ای و ورودنور طبیعی به درون ویلا

کاربرد دیوار شیشه ای و ورودنور طبیعی به درون ویلا

چیدمان ویلا به شکل پلان باز

چیدمان ویلا به شکل پلان باز

طراحی داخلی زیبای اتاق خواب

طراحی داخلی زیبای اتاق خواب

پلان ویلا

پلان ویلا

نقشه ویلا

نقشه ویلا

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان کردن دکوراسیوندر مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

مترجم و گردآورنده:میترا مروتی

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165