645 بازدید ساخت پله چوبی

 
  • ساخت پله چوبی
  • طراحی و ساخت پله دوبلکس
  • طراحی و ساخت انواع پله
  • طراحی و ساخت پله مدرن چوبی
  • ساخت انواع پله پیچ خانه ویلایی دوبلکس
  • طراحی پله پیچ با کف پله تمام چوب
  • ساخت پله های گرد و تزیینی

ساخت پله چوبی

ساخت پله چوبی معمولا در تزئینات داخلی لوکس و مجلل کاربرد دارد. برای رسیدن به اثر دلخواه، می توان انواع مختلف چوب را ترکیب کرد. همچنین چوب که به عنوان یک پوشش کف یا دیوار از اتاق استفاده می شود، ممکن است به سمت پله ها گسترش یابد تا هماهنگی کل فضا به دست آید.

ساخت پله چوبی

ساخت پله چوبی

اغلب چوب برای گرم کردن و ظرافت به ساختارهای فلزی و بتنی استفاده می شود. پله های چوبی به جز چوب می تواند با سایر مواد مانند: فولاد ضد زنگ، چدن و دیگر عناصر فلزی و از جمله نرده های شیشه ای که جنس شیشه نشکن و مقاوم میباشند ترکیب شوند.

طراحی و ساخت پله دوبلکس

طراحی و ساخت پله دوبلکس

پله در واقع یک راه ارتباطی است که دو یا چند طبقه مختلف را به هم متصل میکند و انسان با انرژی خود آن را طی می کند. در واقع پله تکیه گاهی برای پا هنگام بالا رفتن است. پله ها دارای انواع مختلفی هستند که معمولا از نظر جنس، کاربرد و فرمشان به دسته های مختلفی تقسیم بندی میشوند.

طراحی و ساخت پله دوبلکس

پله دوبلکس چوبی

منظور از کاربرد پله این است که پله، در چه مکانی مورد استفاده قرار میگیرد. میتواند در مکان های مختلفی چون: داخل خانه، مراکز آموزشی، بیمارستان ها، ادارات، مراکز تجاری و… قرار بگیرد.

ساخت پله چوبی

ساخت پله چوبی

همچنین پله ها میتوانند از نظر جنس، انواعی چون جنس چوبی، بتنی، سنگی، فولادی و… داشته باشند که جنس چوبی پله، یکی از پرطرفدارترین ها میباشد.

طراحی و ساخت پله دوبلکس

پله دوبلکس

یکی از مهمترین جذابیت های داخلی دکوراسیون خانه های دوبلکس، وجود و حضور یک مدل راه پله مدرن در دکوراسیون داخلی خانه است. راه پله خانه دوبلکس ، هر چقدر زیباتر و شکیل تر باشد مسلما به زیبایی فضای داخل خانه هم خواهد افزود ولی اما و اگرهایی در این میان وجود دارد که باعث می شود زیبایی از درجه اهمیت کمتری برخوردار باشد.پله های دوبلکس میتوانند مستقیم یا پله چوبی گرد و پیچ باشند.

ساخت پله چوبی دوبلکس

ساخت پله چوبی دوبلکس

هر کدام از آنها دارای نکاتی مثبت و منفی مختص به خود هستند. هرچند، پله های گرد، نسبت به سایر مدل ها فضای کمتری را اشغال کرده و به خود اختصاص داده است. علاوه بر این ویژگی، این نوع پله ها دارای طرح های زیبایی هستند که همین باعث محبوبیت زیادشان شده است.

ساخت پله چوبی

ساخت پله چوبی

طراحی و ساخت پله دوبلکس

طراحی پله دوبلکس

اگر از پله های چوبی استفاده میکنید، سعی کنید تمامی آنها یکرنگ باشند. زیرا استفاده از رنگهای مختلف در ساخت پله ممکن است باعث شود، افرادی که از آن استفاده میکنند، تعادلشان بهم بریزد و در دیدشان مشکل ایجاد کند. همچنین، بعضی از پله های دوبلکس دارای طراحی فانتزی هستند و بالا رفتن از آنها کار هر کسی نیست.

ساخت پله چوبی

ساخت پله چوبی

اگر در خانه فقط خودتان هستید و شخص دیگر یا افراد مسن و کودکان قرار نیست از آنها استفاده کنند، میتوانید از این پله ها استفاده کنید ولی در غیر اینصورت اصلا به سمت پله های داخلی فانتزی و تزیینی نروید. چون شما در طول زمان به طراحی آنها عادت خواهید کرد ولی دیگران کار برایشان فوق العاده سخت و دلهره آور خواهد بود.

طراحی و ساخت پله دوبلکس

ساخت پله دوبلکس

پله های دوبلکس باید به گونه ای طراحی و ساخته شوند که به انسان حس امنیت و اطمینان را بدهند و افراد بدون هیچ دلهره ای بتوانند از پله ها استفاده کنند. علاوه بر طراحی مناسب پله ها که باعث احساس امنیت میشود، باید از محافظ های مناسب برای پله ها نیز استفاده نمود.

 

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و کرج با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

مشاوره
09123104165