1,432 بازدید سوئیت مسکونی

 
 • سوئیت مسکونی
 • بازدید از فضای پروژه شما با وقت قبلی
 • طراحی و اجرای پروژه های مسکونی، اداری و تجاری
 • دکوراسیون سوئیت لویت
 • دکوراسیون سوئیت مسکونی
 • طراحی داخلی سوئیت مدرن

لوت سوئیت: در این معماری داخلی نقش تریل بلیزرز ، پیتر لوت و مارسل وندرس را میتوان دید . پیشگامان در مهمان نوازی و دیزاین، با مفهوم نوآورانه و بی نظیر. این اولین پروژه شهری “از این نوع در جهان است. به جای ایجاد تسهیلات در یک مکان خاص، این سوئیت میخواهد در این دوره از زمان در سراسر آمستردام و در تعداد زیادی از مکان های پخش می شود . همه سوئیت ها به راحتی قابلیت نصب در فضای داخلی را دارند و کاملا در جزئیات منحصر به فرد هستند.

این اقامتگاه در یک ردیف فضای زیبا از کلبه قرن ۱۸، با دید به رودخانه Amstel از و آسمان دیدنی و جذاب ، به ۷ سوئیت تبدیل شده است. این دید به رودخانه باعث افزایش لذت بردن مهمانان از آزادی و حرکت با محیط اطراف تکنیک ساده است ، که این محل را برای اقامت طولانی تر ایده آل میکند. دکور مدرن و به طور همزمان کلاسیک imbues سوئیت با محیط لذت، ترکیب گرما با سبک جهانی. محیط ایده آل را میسازد.

همه سوئیتها دارای درب جلو خود و شامل اتاق نشیمن، حمام جداگانه و یک اتاق خواب جداگانه هستند. در اتاق نشیمن، آشپزخانه در حالی که صفحه نمایش مسطح ال سی دی صفحه نمایش و DVD-بازیکنان از شما دعوت میکند. اتاق خواب، با تخت دونفره ، معمولا در طبقه دوم است. حمام و یک توالت جداگانه و دوش جداگانه دارند.
این اقامتگاه واقع در آمستردام هلند، است و در سال ۲۰۰۵ تکمیل شد.

طراحی داخلی سوییت

طراحی داخلی سوییت

طراحی سوییت مسکونی

طراحی سوییت مسکونی

طراحی سوییت ، (2) طراحی سوییت ، (3) طراحی سوییت ، (5) طراحی سوییت ، (6) طراحی سوییت ، (8) طراحی سوییت ، (9) طراحی سوییت ، (11) طراحی سوییت ، (12) طراحی سوییت ، (13) طراحی سوییت ، (14) طراحی سوییت ، (15) طراحی سوییت ، (4)

 

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165