788 بازدید سونای چوبی زیبا

 
  • سونای چوبی زیبا
  • ساخت سونای چوبی با چوب راش و روسی
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه سونای چوبی در خانه دیزاین
  • طراحی و ساخت سونای چوبی با کیفیت بسیار بالا در خانه دیزاین
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

سونا چوبی زیبا

سونا چوبی زیبا  در حقیقت حمام سنتی مردمان اسکاندیناوی به ویژه فنلاندی ها است که از یک اتاق نه چندان بزرگ تشکیل می شود. دیواره های این اتاق تخته کوب شده و سکوهایی چوبی برای نشستن دارد. حرارت بسیار زیادی که از کوره ای برقی ،هیزمی یا گازسوز به فضای اتاق سونا انتشار می یابد، گرمای هوای اتاق را تا ۱۰۰ درجه و گاه بیشتر بالا می برد و باعث تعریق شدید استفاده کنندگان از سونا می شود.

انواع سونا :

به طور کلی سه نوع سونا وجود دارد :

۱٫ سونای خشک

۲٫ سونای بخار

۳٫ سونای یک نفره

در سونای خشک درجه حرارت بین ۸۰ تا ۱۳۰ درجه سانتی گراد است ولی در سونای تر بندرت از ۵۰ درجه تجاوز میکند.در سونای بخار حداکثر رطوبت را دارد و به علت اختلاف در میزان رطوبت هوا سونای تر بعد از سونای خشک پیشنهاد میشود.

بدن افراد هنگام سونا تقریبا برهنه است یعنی افراد به طور معمول نباید به جز مایو (آن هم از جنس نخ) چیز دیگری بر تن داشته باشند و نخستین گام شستن سر و تن با لیف و صابون است تا منافذ پوست بازتر شود و عمل تعریق و تنفس پوستی در سونا آسان تر صورت گیرد سپس باید وارد گرمخانه (سونا) شد.

*فایده های سونا :

در واقع مراحل مختلف سونا (گرمای زیاد و سرد کردن ناگهانی بدن) باعث بروز حالتی مانند جزر و مد و جریان خون در تمام بدن می شود که نتیجه مستقیم این فعل و انفعال، تحریک اعصاب و غدد است و انقباض و انبساط به وجود می آمده خود نوعی ورزش عمومی برای اندام های داخلی بدن محسوب می شود.

هنگام سونا عروق سطحی بدن به دلیل گرمای زیاد گشاد می شوند و باعث تغییر فشار خون شده در نتیجه اعضای داخلی بدن تا حد زیادی از زیر بار فشار خون آزاد می شوند.

اثر روانی سونا در ایجاد حالاتی از نشاط ، انبساط خاطر و خشنودی نیز قابل توجه است. سونا می توانند در معالجه سریع و در بهبود شرایط عمومی آنها نیز موثر باشد زیرا پس از سونا شخص چنان احساس آرامش روحی و جسمی می کند که گویی در یک تمرین ورزشی سنگین یا مسابقه مشکل شرکت کرده است . پیامد چنین حالتی خواب خوش و عمیقی است که به فرد دست می دهد. اصولا سونا باعث عمیقتر شدن خواب به ویژه خواب ورزشکاران است.

گروه طراحی خانه دیزاین آماده انجام کلیه خدمات در زمینه انجام ساخت و طراحی داخلی سونا  در مناطق شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

قیمت و کیفیت مناسب ساخت سونا توسط خانه دیزاین

قیمت و کیفیت مناسب ساخت سونا توسط خانه دیزاین

ساخت سونا و جکوزی با چوب راش و روسی

ساخت سونا و جکوزی با چوب راش و روسی

طراحی داخلی سونا توسط خانه دیزاین

طراحی داخلی سونا توسط خانه دیزاین

سونای چوبی زیبا

سونای چوبی زیبا

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

 

مشاوره
09123104165