شیشه رنگی بین کابینتی

 
  • شیشه رنگی بین کابینتی
  • شیشه لاکوبل رنگی و بین کابینتی
  • قیمت شیشه لاکوبل

شیشه رنگی بین کابینتی

شیشه های رنگی را میتوان به دودسته تقسیم نمود دسته اول شیشه های رنگی لاکوبل که یک رو نما هستند و نور را از خود عبور نمی دهند و دسته دوم شیشه های رنگی ترنسپرنت که نور را از خود عبور می دهند.

شیشه های لاکوبل رنگی بیشتر در محیط های داخلی استفاده میگردد وبه صورت پوشش های داخلی در دکوراسیون وطراحی های داخلی جایگزین خوبی برای کاغذدیواری میباشد واز ویژگی های برتر آن میتوان به قابل شستشو بودن، عدم آسیب پذیری،ضدخش بودن اشاره کرد.
از شیشه های رنگی ترنسپرنت یبشتر در نماهای بیرونی ساختمان پاسیو ها،نورگیر ها و آینه کاری های داخلی بناهای سنتی استفاده میگردد و دارای تنوع رنگی کمتری نسبت به شیشه های لاکوبل رنگی میباشند.

خصوصیات شیشه لاکوبل:

  • مقاومت بالا در مقابل رطوبت ومناطق شرجی
  • مقاومت شیمیایی بالا در مقابل اسیدها وبازها استون،تینر،چسبهای سیلیکون
  • مقاومت حرارتی بالا برای مناطق گرمسیر
  • مقاومت در برابر اشعه یو وی ومناسب جهت اجرا در محیطهای باز بیرونی
  • مقاومت خش پذیری بالا
  • محصول روز اروپا
  • تنوع رنگی بالا

امروزه استفاده از انواع تجهیزات مدرن و زیبا مانند شیشه رنگی بین کابینتی  در دکوراسیون آشپزخانه بسیار مرسوم شده است. متریال جذاب با درخشندکی و انعکاس نور عالی که حس تمیزی زیادی به آشپزخانه میدهد.

شیشه رنگی بین کابینت
شیشه رنگی بین کابینتی
شیشه رنگی بین کابینتی
شیشه رنگی بین کابینتی

به کاربردن اینگونه شیشه های رنگی به دلیل شکل تولید آن و ضد ضربه و نشکن بودن آنها نه تنها در آشپزخانه بلکه در مکان های عمومی به عنوان دیوار شیشه رنگی و حتی در بخش هایی همچون کانتر و سینگ سرویس بهداشتی و سایر فضاها کاربرد فراوانی یافته است.

شیشه رنگی بین کابینتی
شیشه رنگی بین کابینتی

در بین انواع مختلفی از شیشه های رنگی و شیشه لاکوبل به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود در برابر هر نوع ازبین رفتگی و صدمه و پوسیدگی و مقاومت فراوان در مقابل حرارت و نیز تنوع بسیار فراوانی از رنگ های زیبا در بین مردم محبوبیت بسیار فراوانی یافته که آن را از سایر عناصر دکوراسیون داخلی متمایز مینماید.

 

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی
شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی

استفاده از اینگونه شیشه های رنگی پشت کابینتی علاوه بر مقرون به صرفه بودن به دلیل استفاده طولانی مدت از آنها نصب سریع و آسان آنها را در پی دارد.

شیشه لاکوبل تنوع رنگ زیادی دارد که برخی رنگهای آن را میتوانید مشهده کنید.

سمپل شیشه رنگی
سمپل شیشه رنگی

کابردهای دیگر شیشه رنگی به عنوان صفحه کابینت ، شیشه رنگی لاکوبل به عنوان صفحه سینک باشد.

یا این شیشه های رنگی یا لاکوبل میتواند در سرویس های بهداشتی به عنوان دیواره استفاده شوند. همچنین میتواند به عنوان پارتیشن در فضای داخلی خانه مورد استفاده قرار بگیرد.

شیشه رنگی بین کابینتی
شیشه رنگی بین کابینتی

مشتریان گرامی میتوانند حتی از طرح های چاپی زیبا بر روی اینگونه شیشه های رنگی پشت کابینتی بر اساس سبک و سلیقه خود در دکوراسیون داخلی فضای آشپزخانه خود استفاده نمایند.

 

طراحی داخلی آشپزخانه با شبشه لاکوبل رنگی
طراحی داخلی آشپزخانه با شبشه لاکوبل رنگی

میتوان گفت این شیشه های رنگی مورد استفاده به عنوان بخشی از عناصر دکوراتیو در طراحی داخلی فضاهای مختلف استفاده میشود که در عین زیبایی کارایی فراوانی نیز دارد.

 

شیشه رنگی بین کابینتی
شیشه رنگی بین کابینتی

به دلیل عمر طولانی خود استفاده از آن برای هر بخش از فضاها بسیار مورد مقبول افراد است.ما استفاده از اینگونه شیشه ها رابه دلیل رفلاکس زیاد نور برای یزرگتر جلوه نمودن فضاهای داخلی آشپزخانه های کوچک همواره پیشنهاد میکنیم.

شیشه لاکوبل بین کابینتی مدرن
شیشه لاکوبل بین کابینتی مدرن

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه بازسازی کردن دکوراسیون آشپزخانه در مناطق مختلف تهران میباشد.

برای نصب شیشه میبایست شیشه را حتی الامکان به اندازه یک سانت از زمین فاصله داد تا از شکست شیشه و قرار گرفتن شیشه روی سنگ یا سرامیک جلوگیری شود. زیرا در مدت زمان طولانی با نشست جزیی در ساختمان شیشه ها ترک خورده و می شکنند.

در شیشه های لاکوبل از نوعی فیبر یا برچسپ pvcدر پشت شیشه استفاده شده که در هنگام شکست شیشه از سقوط ان جلوگیری میکند و حتی اگر شیشه خام باشد احتمال ریزش و خطر جانی ان به حداقل میرسد.

نوعی دیگر از شیشه لاکوبل وجود دارد که به ان شیشه lacobel Tمیگویند که در این شیشه قابلیت سکوریت وجود دارد و شما میتوانید شیشه رنگی را در کوره سکوریت تا ۶۵۰ درجه حرارت داده و سکوریت نمایید.

شیشه های رنگی وینامل هم به همین صورت میباشتد و در تولید انها از تکنیک تولید سرامیک و استفاده از رنگ های لعابی سرامیکی یا پخت سوم استفاده شده است. البته تنها ایراد این شیشه ها مات و بور شدن رنگ در این فرایند است.

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و کرج با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

با تشکر – مهندس پناهی

۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *