321 بازدید شیشه رنگی در دکوراسیون داخلی

 
  • شیشه رنگی در دکوراسیون داخلی
  • چیدمان دکوراسیون با شیشه رنگی
  • فروش شیشه رنگی جهت طراحی داخلی
  • کیفیت عالی شیشه رنگی در دکوراسیون داخلی
  • انواع مختلف شیشه رنگی دکوراتیو
  • فروش انواع شیشه رنگی
  • انواع شیشه رنگی دکوراتیو برای طراحی و دکوراسیون
  • کاربردهای مختلف شیشه رنگی

لاکوبل در حقیقت یک مفهوم تجاری در صنعت شیشه میباشد و از نطر معنی و مفهوم به شیشه ای اطلاق میگردد که طی پروسه رنگ شدن از یک سمت تبدیل به یک شیشه رنگی پوششی میگردد و بعد از عملیات رنگ با یک لایه ورق پی وی سی لمینت میگردد که به عنوان محافظ رنگ عمل مینماید و از ویژگی های ان میتوان به ایمن نمودن شیشه در هنگام شکست و عدم ریزش یا سقوط شیشه در لحظه شکست میتوان اشاره کرد تنوع شیشه لاکوبل تترافرم ۲۵ رنگ میباشد که به دو صورت شفاف و مات عرضه میگردد که به نام های تجاری لاکوبل و متلوکس مشهور میباشند.

لاکوبل نام تجاری این محصول بوده و در واقع نوعی شیشه پشت رنگ میباشدیا (back painted glass).​و در ضمن از اولین تولید کنندگان این شیشه میتوان به شرکت AGC GLASS در بلژیک اشاره کرد.

لاکوبل اکثرا در تمام دنیا به صورت خام عرضه میگردد و قابلیت سکوریت شدن ندارد اما به تازگی برخی کارخانجات شیشه موفق به تولید شیشه های لعابی رنگی نیز شده اند که قابلیت سکوریت و ضد حرارت شدن را داراست اما به علت استفاده از رنگدانه های معدنی و عملیات حرارتی در دمای بسیار بالا شفافیت و ضوح شیشه های لاکوبل را ندارند و به نوعی رنگ به صورت کدر و مات میباشد

شیشه رنگی

شیشه رنگی

امروزه شیشه رنگی کاربرد های مختلفی دارد و در موارد بسیار زیادی در طراحی و دکوراسیون داخلی منازل، دفترکار و… مورد استفاده قرار میگیرد. شما می توانید شیشه خود را به شکل سفارشی و دلخواه خود در دکوراسیونتان بکار ببرید.

 

شیشه رنگی

شیشه رنگی

شیشه های رنگی در اشکال متنوع و با کاربردهای متفاوت در بازار یافت میشود که طراح بر اساس دیزاین داخلی خود از آنها استفاده میکند. از شیشه رنگی در بخش های مختلف خانه چون شیشه در و پنجره, در اتاق خواب و برای در کمدهای اتاق به عنوان پارتیشن برای جدا سازی بخش های مختلف  و در آشپزخانه به شکل لاکوبل برای کابینت ها و میز و صندلی و همچنین سرویس ها استفاده میشود.

 

شیشه رنگی

شیشه رنگی

این شیشه ها علاوه بر زیباتر کردن فضا و نشاط آور بودن، کاملا ایمن بوده است. به عنوان مثال این شیشه ها در مقابل زلزله و حوادث طبیعی و حرارت بالا نمیشکند و در عین حال سبب سبک شدن سازه های مدرن میشود. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ماتماس بگیرید.

در تصاویر زیر میتوانید نمونه هایی از کاربرد شیشه رنگی را مشاهده کنید.

شیشه رنگی

شیشه رنگی

طراحی داخلی زیبا با شیشه رنگی

طراحی داخلی زیبا با شیشه رنگی

شیشه رنگی در محل کار

شیشه رنگی در محل کار

شیشه رنگی در محل کار

شیشه رنگی در محل کار

شیشه رنگی در محل کار

شیشه رنگی در محل کار

شیشه رنگی زیبا

شیشه رنگی زیبا

شیشه رنگی

شیشه رنگی

شیشه رنگی

شیشه رنگی

شیشه رنگی

شیشه رنگی

شیشه رنگی

شیشه رنگی

شیشه رنگی

شیشه رنگی

اکوبل در حقیقت یک مفهوم تجاری در صنعت شیشه میباشد و از نطر معنی و مفهوم به شیشه ای اطلاق میگردد که طی پروسه رنگ شدن از یک سمت تبدیل به یک شیشه رنگی پوششی میگردد و بعد از عملیات رنگ با یک لایه ورق پی وی سی لمینت میگردد که به عنوان محافظ رنگ عمل مینماید و از ویژگی های ان میتوان به ایمن نمودن شیشه در هنگام شکست و عدم ریزش یا سقوط شیشه در لحظه شکست میتوان اشاره کرد تنوع شیشه لاکوبل تترافرم ۲۵ رنگ میباشد که به دو صورت شفاف و مات عرضه میگردد که به نام های تجاری لاکوبل و متلوکس مشهور میباشند.

برای هماهنگی با شماره تلفنهای منوی تماس با ما تماس بگیرید.

با تشکر – مهندس پناهی

۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

مشاوره
09123104165