846 بازدید شیشه رنگی در دکوراسیون دفتر کار و شرکت

 
  • شیشه رنگی در دکوراسیون دفتر کار و شرکت
  • نصب سریع و آسان شیشه  رنگی
  • طراحی و دکوراسیون مدرن شرکت با شیشه رنگی
  • قیمت شیشه رنگی
  • .

شیشه رنگی در دکوراسیون دفتر کار و شرکت

شیشه رنگی نه تنها در دکوراسیون منزل بلکه در دکوراسیون دفتر کار و شرکت اهمیت زیادی دارد زیرا علاوه بر به ارمغان آوردن زیبایی به محیط اطراف بسیار مقاوم و مقرون به صرفه میباشد.این شیشه ها در هنگام تولید از کیفیت بالایی برخوردار هستند و دارای استاندارد میباشند. در حال حاضر مجموعه ای ازشیشه ها به ضخامت های و رنگ های مختلف از جمله ۴mm و ۶mm وجود  دارند. انواع شیشه رنگی اداری در ۲۴۰ رنگ شفاف و مات که در ابعاد ۳ میلیمتر تا ۱۲ میلیمتر موجود هستند دارای ایمنی بالا و دارای لایه ای پلیمری می باشند که در صورت بروز اتفاقی ناخواسته تکه های آن در محل متلاشی نمی شوند. این یک محصول نوآورانه است که پر از جذابیت و ظرافت است که می تواند هر طراحی داخلی را به یک اتاق دیدنی تبدیل کند.

سازمان ها و شرکت ها می توانند ازشیشه های چاپی در پارتیشن بندی ها، اتاق جلسات، اتاق کارکنان و سایر قسمت ها استفاده کنند و برند خود را تبلیغ نمایند و یا بارنگ سازمانی خود آن را پیاده سازی نمایند. امروزه دفاتر کار مدرن در سراسر دنیا از شیشه های رنگی در  طراحی و دکوراسیون دفاتر کار خود استفاده می نمایند و رنگ سازمانی و لوگو خود را بشکلی قدرتمند به نمایش می گذارند. گروه دکوراسیون طراحانه، با تخصص  تمرکز بر روی شیشه های چاپی، توانایی طراحی و پیاده سازی طرح های متفاوت بر روی شیشه های مخصوص و چاپ بر روی شیشه را داراست.

دکوراسیون اداری با شیشه رنگی

دکوراسیون اداری با شیشه رنگی

شیشه رنگی

شیشه رنگی

دیوارپوش اداری با شیشه های رنگی

دیوارپوش اداری با شیشه های رنگی

چیدمان شیک اداری با شیشه رنگی

چیدمان شیک اداری با شیشه رنگی

سرویس بهداشتی مدرن با شیشه رنگی

سرویس بهداشتی مدرن با شیشه رنگی

پارتیشن بندی اداری با شیشه رنگی

پارتیشن بندی اداری با شیشه رنگی

دکوراسیون شرکت با شیشه رنگی

دکوراسیون شرکت با شیشه رنگی

شیشه رنگی

شیشه رنگی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه سفارش و نصب شیشه رنگی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

مشاوره
09123104165