929 بازدید شیشه لاکوبل رنگی آشپزخانه

 
  • شیشه لاکوبل رنگی آشپزخانه
  • فروش شیشه لاکوبل آشپزخانه
  • طراحی و دیزاین آشپزخانه با شیشه لاکوبل رنگی آشپزخانه
  • جذابترین شیشه رنگی لاکوبل آشپزخانه توسط خانه دیزاین
  • شماره تماس: –۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

شیشه لاکوبل رنگی آشپزخانه

شیشه لاکوبل رنگی آشپزخانه به شیشه ای اطلاق میگردد که طی پروسه رنگ شدن از یک سمت تبدیل به یک شیشه رنگی پوششی میگردد و بعد از عملیات رنگ با یک لایه ورق پی وی سی لمینت میگردد که به عنوان محافظ رنگ عمل مینماید و از ویژگی های ان میتوان به ایمن نمودن شیشه در هنگام شکست و عدم ریزش یا سقوط شیشه در لحظه شکست میتوان اشاره کرد تنوع شیشه لاکوبل تترافرم ۲۵ رنگ میباشد که به دو صورت شفاف و مات عرضه میگردد که به نام های تجاری لاکوبل و متلوکس مشهور میباشند.

لاکوبل نام تجاری این محصول بوده و در واقع نوعی شیشه پشت رنگ میباشد.

لاکوبل اکثرا در تمام دنیا به صورت خام عرضه میگردد و قابلیت سکوریت شدن ندارد اما به تازگی برخی کارخانجات شیشه موفق به تولید شیشه های لعابی رنگی نیز شده اند که قابلیت سکوریت و ضد حرارت شدن را داراست اما به علت استفاده از رنگدانه های معدنی و عملیات حرارتی در دمای بسیار بالا شفافیت و ضوح شیشه های لاکوبل را ندارند و به نوعی رنگ به صورت کدر و مات میباشد.

شیشه لاکوبل رنگی بین کابینتی یکی از متریال های جدید در حوزه دکوراسیون داخلی میباشد. شیشه رنگی لاکوبل را در فضای پشت گاز به علت حرارت بالای اجاق گاز میبایست طی یک عملیات حرارتی در کارخانه ضدحرارت یا سکوریت نمود.همچنین تمامی سوراخ کاری های روی شیشه لاکوبل یا شیشه رنگی اعم از جاسازی کلید و پریز و لوله گاز قابل انجام میباشد در بعضی مواقع هود هم روی شیشه رنگی بین کابینت نصب میگردد که امری قابل انجام است.

گروه طراحی خانه دیزاین آماده انجام کلیه خدمات در زمینه انجام دریافت سفارش و نصب و طراحی شیشه لاکوبل رنگی آشپزخانه در مناطق شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد. 

آشپزخانه جذاب با شیشه لاکوبل رنگی

آشپزخانه جذاب با شیشه لاکوبل رنگی

زیبایی آشپزخانه با شیشه لاکوبل رنگی خانه دیزاین

زیبایی آشپزخانه با شیشه لاکوبل رنگی خانه دیزاین

سفارش و نصب شیشه لاکوبل آشپزخانه توسط شرکت خانه دیزاین

سفارش و نصب شیشه لاکوبل آشپزخانه توسط شرکت خانه دیزاین

شیشه لاکوبل رنگی آشپزخانه

شیشه لاکوبل رنگی آشپزخانه

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

 

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165