1,145 بازدید شیشه لاکوبل رنگی حمام

 
  • شیشه لاکوبل رنگی حمام
  • شیشه رنگی برای دکوراسیون سرویس بهداشتی
  • شیشه لاکوبل ۱۰ میل در فضاهای خصوصی
  • زمان ساخت و نصب شیشه رنگی
  • دکوراسیون مدرن حمام با شیشه رنگی

نحوه نصب شیشه های رنگی بسیار ساده میباشد. شیشه لاکوبل رنگی حمام پس از برش وقواره شدن در کارخانه بوسیله دستگاه دیاموند وارد مرحله تیزی گیری و ابزار میشوند سپس از دستگاه شستشو عبور کرده و آماده ارسال به محل پروژه میباشد.

در صورت نیاز در صورت وجود جاسازی یا کلید وپریز روی شیشه ها سوراخ های مورد نیاز را هم میتوان در کارخانه و همچنین در محل پروژه انجام داد ونحوه نصب شیشه های لاکوبل رنگی بوسیله چسپ اکواریوم بر روی دیوار نصب میگردند.

همچنین میتوان تمامی جاسازی ها را اعم از جای کلید وپریز لوله گاز وموارد دیگر را روی شیشه های لاکوبل رنگی اماده سازی کرد و سپس تمامی اکسسوری ها را روی شیشه نصب کرد. همچنین شیشه های رنگی دارای تنوع بالا بوده وحتی سفارش طبق نمونه ارائه شده توسط مشتری قابل انجام میباشد.

شیشه لاکوبل رنگی حمام

شیشه لاکوبل رنگی حمام

شیشه لاکوبل رنگی حمام

شیشه لاکوبل رنگی حمام

شیشه لاکوبل رنگی حمام

شیشه لاکوبل رنگی حمام

شیشه لاکوبل رنگی حمام

شیشه لاکوبل رنگی حمام

شیشه لاکوبل رنگی حمام

شیشه لاکوبل رنگی حمام

شیشه لاکوبل رنگی حمام

شیشه لاکوبل رنگی حمام

شیشه لاکوبل رنگی

شیشه لاکوبل رنگی

شیشه لاکوبل رنگی سرویس بهداشتی

شیشه لاکوبل رنگی سرویس بهداشتی

شیشه رنگی حمام در رنگ های متنوعی موجود است و قابلیت شسته شدن و درخشندگی را دارد به صورتی که این گونه شیشه رنگی ها به تازگی در دکوراتیو و طراحی حمام ها جایگاه خوبی را برای خود باز کرده است. آیینه ها و شیشه رنگی لاکوبل و کنسول قابلیت استفاده در قسمت سرویس های بهداشتی را نیز دارند و می توان با آنها فضای سرویس های بهداشتی را از یکدیگر تفکیک نمود که این فضای پرت را می تواند به فضایی سرزنده و زیبا تبدیل نماید.

شیشه رنگی حمام در ابعاد مختلفی ساخته و تولید می شوند این ابعاد به حالت تایلی در اندازه های ۴۰*۸۰یا۳۰*۶۰ موجود هستند و در ضمن این شیشه ها شکسته نمی شوند و در واقع جزء شیشه های نشکن می باشند.

ساخت و نصب شیشه رنگی برای درب کمد دیواری

ساخت و نصب شیشه رنگی برای توالت و حمام

متریال های استفاده شده در ساخت و تولید شیشه رنگی و تنوع رنگ های آن باعث جلوه های بصری زیبایی در فضای حمام می شود. در ضمن شیشه رنگی حمام قابلیت ضد آب بودن و ضد نشکن بودن را نیز دارند که بر برتری های آن می افزاید.

شیشه لاکوبل رنگی به کار رفته در حمام و سرویس بهداشتی با رفلکت فوق العاده از خاصیت تمیز شوندگی بالا و آنتی باکتریال گزینه بسیار ایده آل در پوشش دیوارپوش های این بخش از ساختمان میباشند.

استفاده از رنگ های متنوع در شیشه رنگی ها همچون سفید, قرمز, آبی, مشکی و … با استفاده از نورپردازی میتواند فضا را به حالت کاملا لوکس و لاکچری تبدیل کند. البته انتخاب و پیاده سازی رنگ شیشه رنگی ها کاملا بسته به سلیقه ی مشتری و کارفرما قابل تغییر و پیاده سازی است.

از شیشه رنگی لاکوبل میتوان به دلیل بزرگ بودن ابعاد شیشه به صورت یکپارچه در پوشش های داخلی حمام استفاده کرد که این ویژگی باعث میشود زیبایی و جلوه ی کار به طور چشم گیری افزایش یابد.

شیشه رنگی حمام با گذشت زمان بازار خودش را در عرصه شیشه رنگی پیدا کرده است و رنگ های ​متنوع آن وارد بازار شده این شیشه رنگی ها ​گستره رنگی ​خوبی دارند و آنها را می توان به راحتی تمیز ​نمود بدون اینکه رنگ ​شان آسیبی ببیند و یا شفافیت شان پایین بیاید. از این شیشه رنگی ها در پارتیشن بندی ​فضاهای سرویس های بهداشتی هم بهره گرفته می شود و ​محیطی آرام و متنوع در دکوراسیون داخلی حمام پدید می آورد.

ابعادی که شیشه رنگی ها موجود هستند دربرگیرنده اندازه ۳۶۶*۲۱۳٫۵ می باشد که به ​حالت جام موجودند.
شیشه رنگی یکی از ​مناسب ترین انتخاب ها برای کسانی است که دوست ندارند در دکوراسیون حمام از سرامیک استفاده کنند. مصالح به کار رفته در تولید شیشه رنگی و گستره رنگی آن ​سبب شده جلوه های ​دیداری ​جذابی در فضای حمام پدید آید. همچنین شیشه رنگی حمام ​امکان ضد آب بودن و ضد نشکن بودن را نیز ​داراست که بر ​مزیت های آن اضافه می شود.

چهره مدرن حمام به میزان زیادی مدیون شیشه رنگی است که بصورت دیوارپوش استفاده شده وهمچنین وان بعضی شکل که از جنس نوعی رزین ساخته شده که در آن سوی حمام قرار گرفته در نوع خود یک اثر هنری به شمار میرود.

بهره مندی از شیشه های رنگی شفاف و درخشان, کفپوشی مناسب و وان و کابین دوشی چشم گیر, هر کدام به نوعی به زیباترشدن سرویس بهداشتی منجر میشود.

یکی از نکات مهم در دکوراسیون یک سرویس بهداشتی خنک این است که سطح افقی و عمودی موجود در فضا با کمک شیشه های رنگی که برای پوشش سطوح استفاده میشود به نوعی با هم یکپارچه شوند و جلوه ای یکپارچه در فضا بوجود آید. برای دکوراسیون یک سرویس بهداشتی کوچک با تم خنک برای پوشش تمام سطوح از قبیل کفپوش، دیوارها ازیک نوع شیشه رنگی استفاده کنید.

در دکوراسیون سرویس بهداشتی با تم خنک لازم است برای حفظ این احساس دکوراسیون را از شر هرگونه مزاحمتی رها کنید. برای مثال هر گونه طبقه یا کابینتی را از فضا حذف کنید تا نور طبیعی و مصنوعی موجود در فضا به چشم بیاید.

نورپردازی یک سرویس بهداشتی خنک باید شفاف و روشن باشد تا موجب ایجاد هیچ گونه سایه یا نقطه گرمی درفضا نشود. برای جزئیات و سخت افزارهایی که باید در دکوراسیون سرویس بهداشتی خود استفاده کنید، رنگ طوسی را انتخاب کنید، زیرا سخت افزارهایی به رنگ طوسی جلوه ای شیک تر دارند و راحت تر وزیباتر با تجهیزات سفید رنگ هماهنگ و هم نشین می شوند. بطور کلی رنگ طوسی جلوه ای خنک و شفاف دارد و بسیار راحت با رنگهای تم خنک یعنی تناژهای مختلف آبی وسفید یا مشکی ترکیب و هماهنگ می شوند.

برای انجام با کیفیت پروژه های دکوراسیون منزل خود با ما تماس بگیرید.

مشاوره
09123104165