697 بازدید طراحی بی نظیر یک مکان اداری

 
  • طراحی بی نظیر یک مکان اداری
  • طراحی و دکوراسیون داخلی اداری
  • دیزاین بسیار شیک و مدرن اداری
  • انواع طرح ها و الگو های طراحی مکان اداری
  • .

طراحی بی نظیر یک مکان اداری

این پروژه شگفت انگیز یک نمونه اولیه از طراحی بی نظیر یک مکان اداری است. Office Peak یک مثال اصلی از طراحی بی نظیر یک مکان اداری است، که توسط معماری Pure Architect تایلندی که در بانکوک قرار دارد، ارائه شده است. ساختاراصلی این طراحی، که در سال ۲۰۱۷ تکمیل شد،و  مساحت زمینی به مجموع ۱۲۰۰ متر مربع یا ۳ ۹۳۷ فوت مربع را پوشش می دهد. این پروژه در شهر بانکوک، تایلند واقع در شهر Town واقع شده و عمدتا توسط ساختمان های کم ارتفاع که از طراحی های سنتی و معاصر برخوردار هستند، احاطه شده است. به همین ترتیب، شرکت معماری فرصتی منحصر به فرد داشت که این ساختار را به یک نقطه عطفی محلی کند و در عین حال هماهنگی لازم را با بقیه با ساختمان هاحفظ کند.

نمای بیرونی این ساختمان حس حرکت و پویایی  را ایجاد میکندبخشی از این نما ازیک سطح موجدار ساخته شده است که به گونه ای که یک سطح موجداربر روی سطح دیگر ایجاد کند و به همان اثر افزوده شود. فضای داخلی در سطوح مختلف توزیع می شود. طبقه همکف پارکینگ و پذیرش؛ از طبقه دوم تا چهارم فضای اداری هستند که برای اجاره در دسترس هستند؛ طبقه بالا در اختیار صاحب ساختمان است.

 

 

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی بی نظیر یک مکان اداری در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165