783 بازدید طراحی داخلی آرایشگاه

 
  • طراحی داخلی آرایشگاه
  • طراحی و دکوراسیون زیبای آرایشگاه
  • طراحی شیک و مدرت آرایشگاه
  • چیدمان جذاب و زیبای آرایشگاه
  • .

طراحی داخلی آرایشگاه

طراحی زیبای آرایشگاه در ژاپن را میبینیم که در آن با پارتیشن های الماس شکل بخش های مختلفی را به وجود آورده است. طراح جوان ژاپنی Cohta Asano یک فضای جدید برای یک آرایشگر در داخل یک ساختمان در شهر  Iwaki ایجاد کرده است و یک قاب فولادی را برای پشتیبانی از قفسه های چوبی زاویه دار و پارتیشن ها اضافه نموده است. سالن مویSlundre  در طبقه بالا از فروشگاهی در Iwaki از استان فوکوشیما قرار دارد. فضای موجود که قبلا رستوران بود، دارای یک سقف بود که به سمت داخل حرکت می کرد و دو قطعه مثلثی را در یک طرف دیوار ایجاد می کرد ویک دیوار شیشه ای آن را میپوشاند.

با توجه به شکل سقف، Cohta Asano از معماران BHIS مجموعه ای از پارتیشن و مبلمان ساخته شده از چوب با روکش (LVL) را در خواست کرد.  که هر یک از عناصر دارای طراحی اندکی متفاوت از شکل الماس است. این آرایشگاه در حدود ۱۳۷ مترمربع از فضا را اشغال میکند.تقسیم بندی فضا با دقت و بر اساس کاربرد آن صورت گرفته است به عنوان مثال یک اتاق کوچک برای مخلوط کردن رنگ مو در کنار دیوار در مقابل ورودی و محل پذیرش قرار دارد.  چراغ های آویز آویز که از سقف به حالت معلق در آمده اند، نور متمرکز در این منطقه را فراهم می کنند.شکل هرمی و الماسی آن از ویژگی زیبای این طراحیست که آن را منحصر به فرد میکند.

طراحی نمای بیرون آرایشگاه

طراحی نمای بیرون آرایشگاه

آرایشگاه

آرایشگاه

دیزاین آرایشگاه

دیزاین آرایشگاه

معماری داخلی شیک آرایشگاه

معماری داخلی شیک آرایشگاه

آرایشگاه

آرایشگاه

طراحی زیبای آرایشگاه

طراحی زیبای آرایشگاه

چیدمان زیبا

چیدمان زیبا

بخش انتظار آرایشگاه

بخش  پذیرش و انتظار آرایشگاه

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی داخلی و بازسازی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165