582 بازدید طراحی داخلی آشپزخانه به سبک کلاسیک

 
  • طراحی داخلی آشپزخانه به سبک کلاسیک
  • طراحی و دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک
  • چیدمان زیبای آشپزخانه کلاسیک
  • ساخت انواع کابینت چوبی زیبا به سبک کلاسیک
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

طراحی داخلی آشپزخانه به سبک کلاسیک

در این بخش طراحی داخلی آشپزخانه کلاسیکی را مشاهده میکنید که در آن از سنگ مرمر سفید، کابینت زیبای کلاسیک، سخت افزار مناسب آشپزخانه کلاسیک، روشنایی آشپزخانه که با لوستر زیبا تعبیه شده را مشاهده میکنید. این آشپزخانه سفید کلاسیک دارای رویکرد بی انتها ظریف و زیبا است. بخش های کاربردی در این آشپزخانه به خوبی در نظر گرفته شده است. ساخت کابینت با چوب مقاوم بلوط و نیز استفاده از  سنگ مرمر Carrara در یک رنگ بسیار زیبای سفید رنگ (“بنجامین مور OC-22 Decorator’s White”) که نقاشی شده است در حقیقت به ما نشان میدهد که این فضای کامل با خطوط بسیار ظریف و تمیز آن که متناسب با خطوط خنثی منبت کاری و طراحی شده است با زیبایی و کاربردی بودن آن هماهنگی لازم را دارد.

این آشپزخانه ,  آشپزخانه باز محسوب میشود  اما در عین حال می تواند خصوصی باشد. توجه داشته باشید که درب آشپزخانه سبب تقسیم این فضا از اتاق ناهار خوری است. لوستر سقف از نوع “سورنسون ۱۸ فانوسی شکل میباشد که زیبای آشپزخانه را دو چندان کرده است. این کابینت های سفارشی ساخته شده توسط شرکت J.E.M. از هادسون نیویورک میباشد که ظرافت کابینت کلاسیک را با کندکاری روی آن به ما نشان میدهد. رنگ کابینت رنگ “بنجامین مور CC-20 Decorators سفید” استکه رنگ سال ۲۰۱۶ میباشد. باید توجه داشته باشیم که آشپزخانه در خانه ما بسیار مهم است و بسیاری از ما آرزو می کنیم آشپزخانه ای داشته باشیم که همه عناصر مرسوم در همه جا را داشته باشد.در حقیقت ما همیشه می توانیم سعی کنیم ازایده های خلاقانه برای تنوع بیشتر استفاده کنیم. شرکت طراحی ما شما را در این امر کمک و مشاوره میکند .

آشپزخانه کلاسیک

آشپزخانه کلاسیک

کشو های کاربردی کابینت کلاسیک

کشو های کاربردی کابینت کلاسیک

آشپزخانه کلاسیک

آشپزخانه کلاسیک

کابینت های کلاسیک زیبا

کابینت های کلاسیک زیبا

طراحی داخلی آشپزخانه کلاسیک

طراحی داخلی آشپزخانه کلاسیک

چیدمان زیبای آشپزخانه کلاسیک

چیدمان زیبای آشپزخانه کلاسیک

آشپزخانه کلاسیک

آشپزخانه کلاسیک

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی داخلی و بازسازی و ساخت انواع کابینت کلاسیک چوبی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

مطالب مرتبط :