476 بازدید طراحی داخلی آشپزخانه مدرن

 
  • طراحی داخلی آشپزخانه مدرن
  • طراحی و دکوراسیون آشپزخانه مدرن
  • طراحی و ساخت انواع کابینت مدرن آشپزخانه
  • دیزاین داخلی لوکس و مدرن آشپزخانه
  • دکوراسیون شیک و زیبای آشپزخانه مدرن
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

طراحی داخلی آشپزخانه مدرن

طراحی داخلی آشپزخانه به سبک مدرن و امروزی را مشاهده میکنید که کابینت ها از جنس lacquered, high-gloss میباشد از دیگر مواد مورد استفاده در این آشپزخانه به چوب بلوط , گردو و شیشه باید اشاره کرد.توجه کنید که کابینت ها در آشپزخانه از اصلی ترین عناصر دکوراسیون محسوب میشوند. چیدمان مدرن و شیک این آشپزخانه از اهمیت به سزایی برخوردار است چراکه علاوه بر تامین زیبایی فضای محیط بر کاربردی بودن آن تاثیر به سزایی داشته است. طراحان دکوراسیون داخلی مدرن به طراحی آشپزخانه اهمیت زیادی را می دهند و معتقدند آشپزخانه به عنوان قلب تپنده خانه باید دارای چیدمانی زیبا و متفاوت باشد.

استفاده از کفپوش مقاوم چوبی و نیز نور پردازی مدرن و زیبایی کابینت ها زیبایی دکوراسیون این آشپزخانه را منحصر بفرد و جدید کرده است. در سبک مدرن ما میتوانیم از همه نوع شیوه خلاقانه در جهت زیبا بخشی محیط پیرامون استفاده کنیم . در این آشپزخانه طراح سعی کرده تا علاوه بر استفاده از متریال مدرن و مقاوم با استفاده از روش های جدید طراحی و چیدمان آشپزخانه محیطی متمایز با سایر آشپزخانه ها ایجاد کند.دیزاین آشپزخانه مدرن به دور از هر گونه آشفتگی و هرج و مرج میباشد و تمامی لوازم آشپزخانه در محل مورد نظر خود دردرون کابینت ها قرار میگیرند.هماهنگی رنگها میز و صندلی ناهار خوری با فضای محیط و کابینت ها بر زیبای و شیک بودن محیط افزوده است.

آشپزخانه مدرن و معماری داخلی شیک آن

آشپزخانه مدرن و معماری داخلی شیک آن

طراحی داخلی آشپزخانه

طراحی داخلی آشپزخانه

دیزاین شیک و مدرن آشپزخانه

دیزاین شیک و مدرن آشپزخانه

آشپزخانه مدرن

آشپزخانه مدرن

دکوراسیون شیک آشپزخانه

دکوراسیون شیک آشپزخانه

آشپزخانه مدرن

آشپزخانه مدرن

دیزاین مدرن آشپزخانه

دیزاین مدرن آشپزخانه

کابینت های گلاس مدرن

کابینت های گلاس مدرن

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه چیدمان و طراحی داخلی آشپزخانه مدرن در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

 

مطالب مرتبط :