690 بازدید طراحی داخلی آپارتمان ۴۰ متری

 
  • طراحی داخلی آپارتمان ۴۰ متری
  • چیدمان زیبای آپارتمان نقلی
  • طراحی و دکوراسیون آپارتمان کوچک
  • چیدمان مدرن و شیک آپارتمان نقلی
  • .

طراحی داخلی آپارتمان ۴۰ متری

در طراحی داخلی این آپارتمان کوچک ۴۰ متری از درهای شیشه ای کشویی برای جدا کردن اتاق خواب از منطقه زندگی استفاده کرده اند. این طراحی را میتوان به عنوان یکی دیگر از بسترهای پلت فرم و یک منطقه ساده برای تکمیل یک فضای راحت و چند منظوره استفاده کرد.  دکوراسیون داخلی در اتاق خواب بسیار زیبا و کاربردی طراحی شده به طوریکه سطوح مختلف از قرارگیری تخت تا قفسه بندی  آن، باعث می شود که فضای  اتاق خواب بیش از یک فضای ساده اتاق را تلقی شود، و این خود به نوعی باعث ایجاد توهم فضای بیشتر میشود. یک منطقه آشپزخانه و ناهار خوری کوچک با مقدار زیادی نور خورشید و دیوارهای آجری را میبینید که همگی این روشها در بزرگتر نشان دادن فضای موجود میباشد. در این قفسه بندی باز فقط به اندازه دو نفر فضای کافی برای قرار دادن ظروف در اختیارمان میگذارد.

در اتاق نشیمن، یک میز قهوه خوری زیبا دیده میشود طراحی میز و صندلی به گونه ای است که ارتفاع مناسب  صندلی برای قرار دادن زیر میز در هنگامی که استفاده نمیکنیم وجود داشته باشد.قرار دادن آینه در راهرو برای بزرگتر نشان دادن و عریض کردن منطقه  بسیار مناسب بوده در ضمن استفاده از قفسه بندی مناسب جهت گذاردن لباس ها در آن قابل توجه است.تصویر زمینه هندسی در حمام، واقعا زیباست و گویی همه چیز را تسخیر می کند. پنجره های سقف جهت نورگیر و ورود روشنایی صبح هنگام جهت آماده نمودن ما برای حمام  و صبحانه بسیار مناسب میباشد.

نشیمن و پذیرایی

نشیمن و پذیرایی

آشپزخانه

آشپزخانه

اتاق خواب نقلی

اتاق خواب نقلی

نشیمن

نشیمن

اتاق خواب

اتاق خواب

آشپزخانه

آشپزخانه

میز کار در اتاق خواب

میز کار در اتاق خواب

چیدمان راهرو

چیدمان راهرو

میز قهوه خوری زیبا

میز قهوه خوری زیبا

جمام

جمام

سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی

پلان ساختمان

پلان ساختمان

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی و چیدمان آپارتمان نقلی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

 

مشاوره
09123104165