794 بازدید طراحی داخلی بانک

 
  • طراحی داخلی بانک
  • دیزاین اتاق جلسه بانک
  • چیدمان فضای ورودی بانک
  • پارتیشن بندی بانک
  • .

طراحی داخلی بانک

طراحی داخلی بانک ها به علت رعایت قوانین و مقررات مربوط به امنیت آن از تمامی فضاها متمایزتر و مهمتر میباشد. درطراحی داخلی بانک  مسایل زیادی وجود دارند که باید مد نظر قرار گیرند. ایجاد محیطی گرم و دوستانه و آرامش بخش برای مشتری هایی که باید مدتی را در این محیط منتظر بمانند از نکات مهمی است که باید به آن پرداخته شود. در فضای رقابتی که امروزه برای سیستم های بانکی ایجاد شده است مطمئنا طراحی شعب بانک در کنار تنوع خدمات و شیوه خدمت رسانی می تواند از عواملی باشد که مشتری های بیشتری را جذب بانک نماید.

همچنین یکی از مهمترین اولیت ها در طراحی بانک ایجاد امنیت در این محیط است، به صورتی که در کنار ایجاد امکان ارتباط آسان مشتری ها با کارمندان بانک، ایمنی بانک در سطح بالایی حفظ گردد. تقسیم بندی های داخل بانک از دیگر مسائلی است که باید مورد توجه قرار گیرد. رئیس و معاونین شعبه نیاز دارند تا در فضایی اختصاصی و بدور از سر و صدای داخل شعبه وظایف حساس خود را انجام دهند. در عین حال لازم است طراحی بگونه ای صورت گیرد که رئیس شعبه بتواند کاملا رخداد ها و آمد و شد های داخل بانک را زیر نظر داشته باشد و بدور از محیط نباشد. به این منظور می توان با استفاده از پارتیشن ها یا دیوارهای شیشه ای ضد صوت دفتری مناسب برای رئیس شعبه طراحی کرد و در عین حال به زیبایی محیط کمک کرد و نمایی زیبا داخل شعبه خلق کرد.

چیدمان فضای درون بانک

چیدمان فضای درون بانک

دیزاین داخلی حرفه ای

دیزاین داخلی حرفه ای

بانک

بانک

اصول صحیح در طراحی بانک

اصول صحیح در طراحی بانک

دیزاین داخلی بانک

دیزاین داخلی بانک

پارتیشن بندی اتاق ریس بانک

پارتیشن بندی اتاق ریس بانک

طراحی داخلی بانک

طراحی داخلی بانک

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی و دکوراسیون بانک در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

 

مشاوره
09123104165