1,310 بازدید طراحی داخلی بانک

 
 • طراحی داخلی بانک
 • شماره دفتر:  – شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
 • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان
 • بازدید از فضای پروژه شما با وقت قبلی
 • طراحی سردرب ورودی بانک
 • طراحی داخلی بانک
 • چیدمان فضای ورودی
 • فضای انتظار بانک
 • اتاق جلسه بانک
 • دکوراسیون کلاسیک و مدرن
 • طراحی پلان تاسیسات بانک
 • پارتیشن بندی بانک
 • طراحی محوطه بانک
 • طراحی کانتر بانک
 • طراحی آبنما در محوطه بانک
 • طراحی سالن جلسات بانک
 • نورپردازی ساختمان بانک
 • نورپردازی محوطه بانک

طراحی داخلی بانک بهتر است اصول دکوراسیون اداری و با تردد باا رعایت شود. نیاز به آرامش مشتریان در اولویت قرار میگیرد و فضاهایی برای تراکم بالای جمعیت پیش بینی میشود.

مسیرهای تردد و سیرکولاسیون حرکت باید از قبل پیش بینی شود تا در حرکت ارباب رجوع مشکلی ایجاد نشود.

طراحی نمای بانک

طراحی نمای بانک

به گزارش گروه بازار باشگاه خبرنگاران، از بانک ها برای مشارکت در سرمایه گذاری، اعطای وام و تسهیلات و… استفاده می شود مثل بانکداری الکترونیکی بنابراین هر روز به خدمات بانک ها اضافه می شود تا زندگی را راحت تر کند.

یک بانک خوب با ارائه خدمات بیشتر به جذب مشتریان کمک می کند در اصل هر چقدر که خدمات یک بانک بیشتر باشد مشتریان بیشتری هم خواهد داشت پس ارائه ی خدمات یک ویژگی کلی و همیشگی برای بانکها محسوب می شود.

ارتباط با مشتری یکی دیگر از ویژگی های یک بانک خوب است مثلا اینکه بانکدار تا چه حد به مشتری توجه میکند و چقدر با مشتری برخورد خوب دارد.

توجه به نیاز مشتری و برخورد خوب با آنها حتی یک احوال پرسی دوستانه و گرم می تواند از ویژگی های یک بانک خوب باشد. اما نادیده گرفتن مشتری و پاسخ به آنها با بی حوصلگی باعث میشود که مشتریان یک بانک کاهش پیدا کنند.

بانکداری الکترونیکی یکی از خدماتی است که تقریبا تمامی بانکها از آن برای ارائه خدمات بهتر به مشتری استفاده می کنند اما این بانکداری الکترونیکی باید از کیفیت بالا هم برخوردار باشد مثلا اگر به صورت آنلاین از خدمات یک بانک برای پرداخت قبوض و پرداخت قسط و… استفاده می کنیم.

داشتن تراکنش های موفق و سرعت در انجام دریافت و پرداخت و داشتن یک وب سایتی با کیفیت بالا بیشتر مورد توجه مشتریان است به خصوص اینکه در حال حاضر خیلی از افراد به دلیل مشغله در طول روز کمتر فرصت مراجعه به بانک را پیدا می کنند بنابراین داشتن یک بانکداری الکترونیکی به آنها کمک زیادی میکند در صورتی که این خدمات آنلاین از سرعت و دقت بالا برخوردار باشد به ویژگی های یک بانک کمک خواهند نمود.

پرداخت وام و اعطای تسهیلات از دیگر ویژگی هایی است که همه ی بانکها از آن برخوردار هستند اما اعطای وام و بازپرداخت آن از دغدغه های مشتریان بانکها است بنابراین هر چقدر که این فرآیند راحتتر باشد و شرایط آن برای مشتریان یک بانک آسوده تر باشد به ویژگی های خوب یک بانک اضافه می کند.

دستگاه های ATM یا همان خودپردازها نیز از دیگر دغدغه های مشتریان است یک بانک خوب با داشتن یک خودپردازی که بتواند تراکنش های موفق داشته و مشکلاتی از قبیل نداشتن پول در ساعات غیر اداری، قفل شدن صفحه نمایش، سرعت پایین در انجام دریافت و پرداخت پول، کارمزد و… به حداقل برساند.

استفاده از دستگاه کارت خوان یا پوز هم جزء ویژگی هایی است که همه ی بانکها از آن بهرمند هستند اما این دستگاهها گاهی تراکنش ناموفق داشته و یا به حالت تعلیق درمی آیند بنابراین داشتن سرعت عمل بالا در اینگونه خدمات مورد توجه مشتریان است پس باید بیش از هر چیزی به خدماتی یک بانک ارائه میکند برای جذب مشتری توجه نمود ممکن است تعداد این خدمات زیاد نباشند اما چون کیفیت بالا است بیشتر مورد توجه مشتریان خواهد بود.

دکور داخلی بانک‌ها

کار روزانه شما را خسته کرده است، با این حال برای انجام کاری می‌بایست ساعتی اداره را ترک کنید یا مغازه خود را به کسی بسپارید و به بانک بروید. سر و صدای بانک و محیط یکنواخت آن شما را خسته‌تر از قبل، مجددا رهسپار محل کارتان می‌کند.

با وجود اینکه خدمات الکترونیک روز به روز جای خود را در زندگی ما بیشتر می‌کنند اما هنوز هم ما برای انجام بسیاری از امور مجبوریم به شعب بانک‌های مختلف سر بزنیم و ساعات زیادی را در این فضاها بگذارنیم، فضاهایی یکنواخت، تکراری و خسته کننده. تنها تفاوت ظاهری شعب بانک‌های گوناگون در رنگ انتخابی‌شان است. ما همه روزه با بانک‌هایی سر و کار داریم که از کانتر‌های ام دی افی- شیشه‌ای ساخته شده‌اند، حال شیشه‌ی برخی بلندتر و یا به جای روزنه‌ی مورب، روزنه‌ای با گوشه‌های تیز محل تماس ما با متصدیان باجه‌ها است. بانک‌هایی که در بهترین حالت یکی، دو گلدان مصنوعی نیز درون آن‌ها قرار داده شده است و تمام. این همه‌ی آن چیزی است که ما از یک بانک در ذهن داریم.

البته در این بین استثناهایی نیز وجود دارد که ساختمان‌های با عمر بالای ۵۰ سال بانک‌ها از این جمله هستند و نمونه‌شان را می‌شود در بازار یا محلات قدیمی ‌پیدا کرد. جالب اینجا است که این بانک‌ها از هر نظر بسیار مدرن‌تر و با فکر ساخته شده‌تر از بانک‌های امروزی هستند که در گوشه و کنار شهر‌های ما وجود دارند.

تصور ما از بانک با آن چیزی که امروز در جهان به نام بانک ساخته می‌شود، زمین تا آسمان تفاوت دارد. بانک‌ها امروز تنها محل انجام امور مالی نیستند، آن‌ها اهداف ثانویه‌ای را نیز دنبال می‌کنند که تاثیر زیادی بر جلب رضایتمندی مشتریان دارد. این اهداف شامل ایجاد فضایی راحت، صمیمی، ایمن و پر آرامش برای مشتریان و ارباب رجوع می‌شود.

دوران بانک‌های پارتیشن‌بندی شده به سر آمده است. گاهی با صرف هزینه‌ای مشابه می‌توان فضایی بسیار بسیار متفاوت را ارائه داد. بسیاری از مدیران از تاثیر جلوه‌ی ظاهری و البته کاربردی فضای بانک‌ها بر جذب مشتریان بیشتر و جلب نظر مشتریان قدیمی ‌غافل هستند. طراحی فکر شده‌ی یک بانک می‌تواند حس اعتماد بیشتری را در مخاطبان ایجاد کند. به علاوه ایجاد فضایی مملو از آرامش برای مشتریان، کمک می‌کند تا متصدیان و کارکنان بانک نیز با آرامش و دقت بیشتری به وظایف خود رسیدگی کنند. پر واضح است که آرامش یک کارمند موجب بهره‌وری بیشتر در کار و بهره‌وری بیشتر موجب تسریع کار و سوددهی بیشتر می‌شود.

 

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های خانه دیزاین یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com