875 بازدید طراحی داخلی با آجر

 
  • طراحی داخلی با آجر
  • بازدید از خانهشما با هماهنگی
  • طراحی داخلی آپارتمان با آجر و چوب

استفاده از متریالی به نام آجر در طراحی داخلی، امروزه بسیار مرسوم و رایج است و در کارهای طراحی به سبک مدرن، صنعتی و هایتک می توان این متریال را مشاهده نمود. در این بخش قصد داریم طراحی داخلی آپارتمانی را مورد بررسی قرار دهیم که در آن آجر، یه عنوان یک متریال اصلی مورد استفاده قرار گرفته است. این آپارتمان بر اساس سبک های ذکر شده طراحی شده اند. چنانچه قصد دارید در طراحی خود از آجر استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم به این طرح ها نگاهی بیاندازید. ا خانه دیزاین همراه باشید.

طراحی داخلی توسط: Studio Mode
تم رنگی این آپارتمان بطور کلی ترکیب تیره و روشن است. هر چند دیوارها و کف در بخش هایی به رنگ سفید خالص هستند اما فضا بطور کلی تیره است و این رنگ سفید تضاد خوبی با بخش تیره ایجاد می نماید که در نهایت شاهد فضایی با کنتراست بالا هستیم. آجر نیز همنشینی خوبی با رنگ های تیره دارد و انرژی فضا را تامین می کند.

طراحی داخلی آپارتمان

طراحی داخلی آپارتمان

طراحی داخلی آپارتمان (2) طراحی داخلی آپارتمان (3) طراحی داخلی آپارتمان (4) طراحی داخلی آپارتمان (5) طراحی داخلی آپارتمان (6) طراحی داخلی آپارتمان (7) طراحی داخلی آپارتمان (8) طراحی داخلی آپارتمان (9) طراحی داخلی آپارتمان (10) طراحی داخلی آپارتمان (11) طراحی داخلی آپارتمان

 

برای مشاهده پروژه های انجام شده ، کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره های خانه دیزاین یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com