1,083 بازدید طراحی داخلی برند آرمانی

 
  • طراحی داخلی برند آرمانی
  • .
  • بازدید از طراحی داخلی فروشگاه و محل کار شما با هماهنگی قبلی
  • برآورد بودجه و هزینه طراحی داخلی با استایل برند آرمانی
  • طراحی دکوراسیون و معماری داخلی با سبک برند آرمانی

شرکت طراحی مد و لباس ایتالیایی آرمانی ، در سال ۱۹۷۵ توسط جورجو آرمانی تاسیس شد. شرکت آرمانی به طراحی و ساخت محصولات متنوعی شامل لوازم لوکس دکوراتیو ، فشن، پوشاک، عطر، دکوراسیون، مبلمان ، جواهرات، لوازم آرایشی، عینک و ساعت با برندهای گوناگون می‌پردازد که در طراحی داخلی برند آرمانی از آنها نیز بهره میبرد. جورجو آرمانی و سرجیو گالئوتی این شرکت را با سرمایه ده هزار دلار، در سال ۱۹۷۵ در شهر میلان بنیان گذاشتند.

دکوراسیون داخلی برند آرمانی

دکوراسیون داخلی برند آرمانی

طراحی داخلی برند آرمانی

طراحی داخلی برند آرمانی

طراحی داخلی فروشگاه و خانه به سبک برند آرمانی

طراحی داخلی فروشگاه و خانه به سبک برند آرمانی

معماری داخلی و نورپردازی به سبک جورجیو آرمانی

معماری داخلی و نورپردازی به سبک جورجیو آرمانی

این شرکت همچنین از طریق همکاری با سایر شرکت‌ها به حیطه‌های تازه‌ای مانند ساخت هتلها و مراکز تفریحی زنجیره‌ای و حتی ساخت گوشی‌های موبایل نیز وارد شده است. آرمانی از طریق همکاری با شرکت سامسونگ، اقدام به طراحی و عرضه گوشی‌های موبایل لوکس با برند آرمانی نموده است.

این شرکت دیزاین مجموعه هتل‌های زنجیره‌ای لوکس را آغاز کرده و در حال ساخت هتل‌های آرمانی، در شهرهای میلان، پاریس، نیویورک، لندن، هنگ کنگ، لس آنجلس، توکیو، شانگهای، سئول و دوبی می‌باشد.

شرکت آرمانی به طراحی و ساخت محصولات متنوعی شامل لوازم فشن، پوشاک، لوازم آرایشی، عطر، لوازم دکور، جواهرات، عینک و ساعت با مارک‌های گوناگونی شامل جورجو آرمانی، آرمانی کولزیونی، امپوریو آرمانی، آرمانی جینز، آرمانی جونیور، آرمانی اکسچینج و آرمانی کاسا می‌پردازد.

 

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی ملکتان با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165