1,552 بازدید طراحی داخلی به سبک انگلیسی

 
  • طراحی داخلی به سبک انگلیسی
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان
  • انجام طراحی داخلی به سبک انگلیسی با کیفیت جهانی
  • تغییر دکوراسیون منزل با استایل بریتانیایی و انگلیسی
  • بازسازی دکوراسیون و معماری داخلی با سبک انگلیسی

دکوراسیون و معماری داخلی انگلیسی دارای چند سبک است که نام همه آنها از اسامی اشراف و ملکه ها گرفته شده است، مانند ویلیام مری، باهاوس، شرایتون، هپلوایت و چندیل. مشخصات اصلی طراحی داخلی به سبک انگلیسی فرم دادن به پایه های صندلی و میز به شکل های گوناگون، مانند مارپیچ و شیاردار و اس شکل است. استفاده از مدالها، نقاشی های پرتره، کاغذ دیواری های فاخر و استفاده از چوب درختان مانند اقاقیا از دیگر مشخصات این سبک است.

دکوراسیون انگلیسی ترکیبی است از سبک رسمی و غیر رسمی. به کار گرفتن سبک انگلیسی کاتیجی و یا سلطنتی همیشه فضایی گرم و پذیرا ایجاد می کند. عناصر اصلی این سبک پارچه های چیت گلدار، کاغذدیواری های پر نقش و نگار، و قالی های رنگارنگ، و ترکیبی از اشیاء هنری قدیمی، قیمتی، و بسیار کاربردی است.

این سبک در طول زمان تغییرات زیادی به خود دیده، اما همواره هویت و یکدستی خود را حفظ کرده است. یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر این سبک، آب و هوای بریتانیا است. برای غلبه بر سرما، فضای داخلی گرم، و دنج، و غیر رسمی است و حسی از امنیت به ما القا کند. پرده هایی چیندار با نقش رز های صورتی، که معمولا در کنار کاغذدیواری هایی با همان نقوش قرار می گیرند. در سبک انگلیسی، معمولا دیوار ساده و سفید دیده نمی شود.

دکوراسیون داخلی به سبک انگلیسی (1)

دکوراسیون داخلی به سبک انگلیسی (۱)

دکوراسیون داخلی به سبک انگلیسی (2)

دکوراسیون داخلی به سبک انگلیسی (۲)

طراحی داخلی به سبک انگلیسی

طراحی داخلی به سبک انگلیسی

نورپردازی خانه در سبک انگلیسی

نورپردازی خانه در سبک انگلیسی

طراحی داخلی خانه در سبک انگلیسی

طراحی داخلی خانه در سبک انگلیسی

طراحی داخلی خانه در سبک انگلیسی

طراحی داخلی خانه در سبک انگلیسی

چیدمان و ترکیب بندی خانه در سبک انگلیسی

چیدمان و ترکیب بندی خانه در سبک انگلیسی

معمولا هر خانه های انگلیسی مجهز به کتابخانه هایی با کتابهای زیاد است. یکی دیگر از عناصر اصلی خانه های انگلیسی، صندلی کویین آن است. در دکوراسیون داخلی به سبک انگلیسی، صندلی هایی با روکش های ریشه دار به چشم می خورد. لوسترهای کریستال و آباژورهای زیاد.

معمولا از گرم ترین رنگ ها برای ایجاد فضایی دنج و استفاده میشود. دیوار های پنلی در این سبک به وفور به چشم می خورد. مبل های راحتی کنار شومینه و میز چایخوری در آن حضور دارند.

دکوراسیون سبک انگلیسی، سبکی بدون تاریخ مصرف است و در آن از فرش هایی با نقوش گلدار و رنگ های گرم استفاده میشود.

ریشه مبلمان کلاسیک را می توان در انگلستان یافت. در قرن ۱۷ پس از مهاجرت انگلیسی ها به آمریکا این نوع از طراحی نیز به آمریکا منتقل گردید. این سبک به نام حاکمان آن زمان ویلیام و ماری نامیده شد که جنس آنها عمدتا از جنس بلوط بوده و دارای قسمتهای خراطی شده بود. اغلب میزها دارای لولا بوده به این صورت که با باز شدن لولا میزها بزرگ تر می شدند.

 

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی ملکتان با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165