520 بازدید طراحی داخلی به سبک برند زارا

 
  • طراحی داخلی به سبک برند زارا
  • شماره تماس: ۸۸۵۶۰۳۷۵ – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان
  • انجام طراحی داخلی به سبک زارای اسپانیا با کیفیت جهانی
  • تغییر دکوراسیون منزل با استایل اسپانیایی زارا
  • بازسازی دکوراسیون و معماری داخلی با سبک زارا

شرکت زارا یکی از بزرگترین برندهای اسپانیایی است که در زمینه های پوشاک، زیورآلات و لوازم منزل فعالیت میکند. برای طراحی داخلی به سبک برند زارا معمولا فضای کاربردی در اولویت قرار دارد. دکوراسیون و چیدمان فضا را بزرگتر نشان میدهد. بنابراین طراحی سقف و کف حس یک فضای بزرگتر را در بیننده ایجاد می کند.

معیارهای طراحی داخلی در برند زارا شامل حفظ مفاهیم جدیدی از عملکرد، زیبایی و پایداری در معماری است و تطبیق آن با مکان جدید میباشد. زارا سعی میکند یک اثر معماری با اعتقاد به کیفیت، استراکچر و متریال بنا کند.

زارا در واقع سرگروه فروشگاه‌های زنجیره‌ای ایندیتکس به حساب می‌آید که یک مجموعه بزرگ نساجی و طراحی اسپانیایی و بزرگ‌ترین گروه مد جهان است و به جز زارا مالک برندهای دیگری مانند ماسیمو دوتی، پول اند بر، استرادیواریوس و برشکا هم هست.

طراحی داخلی به سبک برند زارا

طراحی داخلی به سبک برند زارا

طراحی نما و معماری داخلی به سبک زارا

طراحی نما و معماری داخلی به سبک زارا

شهر گالیسیِ لاکرونیا، زادگاه سومین مرد ثروتمند جهان یعنی آمانسیو اورتگا، در مرکز توجه قرار گرفته است. اورتگا میلیاردری خود ساخته است که ثروت و شهرت خود را از طریق شرکت ایندیتکس (Inditex) و قدیمی‌ترین برند آن یعنی زارا (Zara) به دست آورده است. آمانسیو اورتگا، موسس و مالک فروشگاه‌های زارا و سومین مرد ثروتمند دنیا، تا به حال با هیچ رسانه‌ای مصاحبه نکرده است.

در زمان نامگذاری برند ، دو خیابان پایین‌تر از مغازه‌ی آمانسیو اورتگا، یک مشروب فروشی با همان نام زوربا وجود داشته است. صاحب مشروب فروشی نزد اورتگا می‌آید و به او می‌گوید: وجود دو زوربا در شهر باعث سردرگمی خواهد شد. اما اورتگا از قبل قالب‌های حروف نام مغازه را سفارش داده بود و دیگر نمی‌توانست آن‌ها را تغییر بدهد؛ به همین دلیل او تصمیم می‌گیرد تا ترتیب حروف Z, O, R, B, و A را به گونه‌ای تغییر دهد و با آن‌ها کلمه‌ای جدید درست کند. پس از مقداری بازی با کلمات، اورتگا بالاخره به ZARA می‌رسد.

زارا هیچ یک از موفقیت‌هایش را مدیون تبلیغات نیست؛ چرا که ایندیتکس اصلاً تبلیغ نمی‌کند. تمام تبلیغات زارا به ساختمان فروشگاه‌هایش محدود می‌شود. شرکت به شدت بر روی زیبایی، جنبه‌ی تاریخی و مکان فروشگاه سرمایه گذاری می‌کند.

شرکت‌های زیادی مانند H&M و Mango نیز به سبک تجاری زارا روی آورده‌اند؛ اما رمز موفقیت ایندیتکس تنها در قیمت ارزان لباس و «مد سریع» نیست. در زارا، خرید لحظه‌ای است. این سبک مصرف «مد لحظه‌ای» است که مشتریان زارا را شرطی کرده است.

دکوراسیون داخلی فروشگاه با چهره ای سفید خود را به شهر نشان می دهد که متریال به کار رفته در آن، به شهر گرما می بخشد. هرچند که به واسطه نوری که در طول روز به داخل فروشگاه سرازیر می شود ظاهر آن مخدوش به نظر می رسد.

 

برای انجام با کیفیت و زیبای پروژه های دکوراسیون و طراحی داخلی ملکتان با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر : ۸۸۵۶۰۳۷۵

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :