1,678 بازدید طراحی داخلی خانه با نور مخفی

 
  • طراحی داخلی خانه با نور مخفی
  • طراحی نور مخفی در سقف
  • دکوراسیون زیبای نور مخفی در آشپزخانه
  • طراحی و دکوراسیون داخلی شیک و مدرن با نور مخفی
  • .

طراحی داخلی خانه با نور مخفی

نورپردازی در زیباتر دیده شدن دکوراسیون داخلی کمک بسیار شایانی میکند به همین جهت طراحان داخلی در طرح های مدرن و امروزی خود به آن اهمیت فراوانی میدهند.در این بین نور پردازی مخفی با روش ها و متد های جدید وارد بازار کار شده است که امروز به بخشی از آن میپردازیم. در نورپردازی های سقف به شما پیشنهاد می کنیم که از رنگ های ملایم و روشن استفاده کنید به طور مثال رنگ های تند مانند قرمز و حتی صورتی اگر در نور پردازی استفاده شود خیلی زود حوصله شما را از آن فضا سر می برد و چشماها را اذیت می کند بنابر این از رنگ های آبی روشن، سفید، مهتابی، نور های آفتابی استفاده کنید فضای رمانتیک تری را به شما میدهد.

یکی از روش های جدید در نورپردازی که بسیار مورد توجه طراحان و مردم می باشد، نور مخفی سقف است. درواقع نورپردازی در رنگ های مختلف، در طرح سقف کاذب برای نقاط مختلف منزل و در طرح کناف برای سقف ساختمان های مسکونی و تجاری صورت می گیرد. بهترین بخش هر خانه برای نورپردازی، سقف خانه می باشد. امروزه به دلیل تنوع در سقف کاذب و کناف، دست طراحان برای اجرای طرح های مدرن و خاص برای نورپردازی مخفی سقف باز است. لابی آپارتمان و یا پارکینگ خانه جزء مکان هایی هستند که به آن ها توجه نمی شود و یا کمتر مورد توجه قرار می گیرند. اما طراحی داخلی چنین مکان هایی نیز مهم است که این امر نیز امروزه مورد توجه طراحان و مردم قرار گرفته است. با نورپردازی مخفی سقف می توان فضایی جذاب و خاص را در پارکینگ و ورودی منزل پیاده سازی کرد.

نور مخفی سقف

نور مخفی سقف

نور مخفی آشپزخانه

نور مخفی آشپزخانه

نور مخفی در سرویس بهداشتی

نور مخفی در سرویس بهداشتی

نور مخفی اتاق خواب

نور مخفی اتاق خواب

نور مخفی سقف کاذب

نور مخفی سقف کاذب

نور مخفی سقف پذیرایی

نور مخفی سقف پذیرایی

نور پردازی سقف

نور پردازی سقف

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی و دکوراسیون بانور مخفی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

کلمات مرتبط: 
مشاوره
09123104165