491 بازدید طراحی داخلی خانه لاکچری

 
  • طراحی داخلی خانه لاکچری
  • طراحی و دکوراسیون خانه لاکچری
  • چیدمان زیبای خانه لاکچری
  • طراحی مدرن خانه لاکچری
  • شماره تماس: – ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

طراحی داخلی خانه لاکچری

طراحی داخلی خانه لاکچری Aldo House را مشاهده میکنید که در شهر  انتاریو، کانادا واقع شده است. در طراحی داخلی این خانه از منابع طبیعی مختلفی چون تخته های چوبی کومارو؛ سنگ کوارتز سفید و سفارشی، پانل های فولادی Corten شکل استفاده شده است.طراحی داخلی خانه به خطوط روشن و جزئیات قطعات بیرونی اهمیت داده شده است.همانطور که در شکل مشاهده میکنید خانه دارای یک راهخرو باریک و طولانی میباشد که در انتها به یک پنجره بزرگ ختم میشود.در این راهرو  مسیر پلکانی را مشاهده میکنید که با دکوراسیون آینه های دکوراتیو بر روی دیوار تزیین شده است. به موازات این راه پله گیاهان بامبو در یک باغچه تزیینی در کنار آن قرار دارند.

حجم هارمونیک زیبای نمای بیرونی و داخلی توسط معمار کانادایی طراحی شده است.بیشترین مکان عمومی اتاق نشیمن , ناهارخوری و آشپزخانه است که به طور مستقیم بر روی یک پاسیو بزرگ و گسترده گسترش می یابد.در سمت دیگر گاراژ ، حمام و انباری قرار دارد. پله های ما را به  به طبقه دوم میرسانند. در یک طرف سه اتاق خواب یکسان هستند و از سوی دیگر یک مجموعه مستر با مکان نشیمن و کتابخانه ای که به حیاط پشتی منجر میشود قرار دارد. آشپزخانه به طور کامل با استفاده از یک سیستم دیوار شیشه ای تاشو، از حیاط جدا میشود. این پانلهای شیشه ای بیش از اندازه مانند بقیه شیشه ها در سراسر خانه، از شیشه سه لایه ای و شیشه ای با ضخامت کم ساخته شده است تا زیبایی محیط بیرون را بیشتر نمایان سازد.

دکوراسیون خانه لاکچری

دکوراسیون خانه لاکچری

طراحی خانه لاکچری

چیدمان خانه لاکچری

طراحی خانه لاکچری

طراحی خانه لاکچری

آشپزخانه

آشپزخانه

آشپزخانه لاکچری

آشپزخانه لاکچری

راه پله

راه پله

اتاق خواب لاکچری

اتاق خواب لاکچری

سرویس بهداشتی لاکچری

سرویس بهداشتی لاکچری

نمای فضای سبز خانه لاکچری

نمای فضای سبز خانه لاکچری

حیاط لاکچری

حیاط لاکچری

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی خانه لاکچری در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شماره دفتر :

شهرک غرب – بلوار فرحزادی – روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر – مهندس پناهی

مطالب مرتبط :