1,325 بازدید طراحی داخلی خانه ویژه نوروز

 
  • طراحی داخلی خانه ویژه نوروز
  • شماره تماس:  – 
  • .
  • بازدید از طراحی داخلی و خانه شما با وقت قبلی
  • تغییر دکوراسیون خانه ویژه نوروز و حس و حال بهاری

فصل بهار فصل رنگ های روشن و شاد، فصل روزهای خوش و گرم و فصل جشن های معنوی و تاریخی بی شماری است. بنابراین برای داشتن طراحی داخلی خانه ویژه نوروز در اتاق خواب ، نشیمن یا آشپزخانه با بکار بردن رنگ های شاد و اسباب و لوازم نرم و لطیف می توانید این کار را انجام بدهید.

بهترین گزینه انتخاب رنگ هایی نشاط آور مانند زرد، نارنجی، قرمز و برخی رنگ های سرد مانند رنگ آبی و سبز برای دیوارهای اتاقتان است. از بین رنگ های مورد علاقه می توانید از تُن های مختلف استفاده کنید تا حسی زیبا از غروب خورشید را در اتاقتان بوجود آورده باشید. سعی کنید مبلمانی که برای اتاق انتخاب می کنید در هارمونی با رنگ اتاق باشند و بنوعی کامل کننده یکدیگر باشند.

طراحی داخلی و دکوراسیون خانه در بهار و نوروز (4)

طراحی داخلی و دکوراسیون خانه در بهار و نوروز

طراحی داخلی منزل و خانه در تهران ویژه نوروز و سال نو (1)

طراحی داخلی منزل و خانه در تهران ویژه نوروز و سال نو

طراحی داخلی و دکوراسیون خانه در بهار و نوروز (2)

طراحی داخلی و دکوراسیون خانه در بهار و نوروز

از بالش ها و کوسن های متنوع و شیک بروی مبلمان یا تخت خواب می باشد. اگر در دکوراسیون خود از مبلمانی به رنگ خنثی (مشکی، سفید، خاکستری و کرم) استفاده می کنید می توانید از کوسن ها و بالش هایی به رنگ های قرمز، بنفش، و صورتی استفاده کنید اما بازهم به خودتان بستگی دارد که چه رنگی را برای دکوراسیون تازه و جدید خود می پسندید.

تغییر در آشپزخانه بهترین و راحت ترین راه برای ایجاد دکوراسیونی گرم و بهاری در خانه است. برای اینکار بهتر است به وسایلی که هم اکنون در آشپزخانه خود دارید فکر کنید و آنها را از لحاظ هماهنگ بودن با تِم آشپزخانه بررسی کنید اگر اینگونه نیست می توانید به سراغ انتخاب وسایل جدید بروید. انتخاب وسایلی مانند لامپ آشپزخانه به رنگ بنفش یا انتخاب ظروف یا وسایل دکوری به رنگ قرمز از گزینه های مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه هستند.

 

برای انجام دکوراسیون خانه خود با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

مشاوره ساعتی و جلسه ای برای دکوراسیون منزل

مهندس پناهی – مدیریت گروه مهندسی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165