1,387 بازدید طراحی داخلی خانه

 
  • طراحی داخلی خانه
  • طراحی داخلی خانه با تم مدرن
  • طراحی و دکوراسیون خانه با آجر و چوب

طراحی داخلی خانه

در این پروژه طراحی داخلی خانه به سبک مدرن با متریال کلاسیک مثل آجر و چوب را برای شما همراهان نشان خواهیم داد. به کاربردن دیوار آجری در دکوراسیون منزل یکی از روش های زیباسازی در معماری داخلیست.ترکیب دیوارهای آجری به همراه پانل های چوبی و سایه خاکستری برای ایجاد فضاهای مدرن بسیار پر کاربرد است. برای بیشتر نشان دادن این سبک طراحی ازخطوط طولانی آشپزخانه های چوبی به همراه نیمکت های خاکستری  در طراحی داخلی خانه با دیوارهای آجری استفاده شده است. درهای چوبی، شیارهای طبیعی خود را کشف می کنند تا قفسه های کتاب را درون خود جای دهند. بنابراین در این سبک معماری ترکیب آجر و چوب و رنگ خاکستری عناصر اصلی طراحی میباشند و بیشترین نمود را دارند.

دکوراسیون خانه با آجر

طراحی داخلی خانه

استفاده از رنگ خاکستری در کنار چوب و آجرآرامش را در فضا حکم فرما کرده است.

طراحی داخلی با دیوار آجری

طراحی داخلی با دیوار آجری

همانطور که مشاهده میکنید گلدانهای منوی Willmann در میز قهوه خوری در کنار مبلمان قرار دارد.یک ردیف از چراغ های دوربینی آلومینیومی در اطراف سقف جایگذاری شده . دستگیره های درخشان در به رنگ نقره ای روشن هماهنگ با رنگ فضای محیط و دکوراسیون است و از همه مهمتر سایه های خاکستری بر روی دیوار آجری اوج زیباشناسی در آن است.

کاربرد دیوار آجری در طراحی داخلی

طراحی داخلی خانه

با نگاه به سمت تلویزیون، دیوار آجری بیشتری در معرض دید قرار می گیرد. لامپ ایستاده به ردیف چراغهای دوربینی بالا میرود، که دارای یک سبک مشابه است. پنجره های گسترده و عریض در سمت راست اتاق فضا را با نور طبیعی پر میکند.یک گیاه تزیینی سرخس طراوت و سرزندگی را به فضا بخشیده. پانل خاکستری بزرگ در کنار دیوار آجری فضا را مدرنتر نشان میدهد.

استفاده از چوب و آجر در طراحی داخلی

استفاده از چوب و آجر در طراحی داخلی

منطقه ناهارخوری با آویزهای ناهار خوری مدرن بسیار زیباست. پانل های چوبی همچنان در بخش های مختلف آشپزخانه دیده میشود. دو فر خانگی در آشپزخانه و چند گیاه مینی کوچک در بخش های مختلف آن به چشم می آیند.

طراحی آشپزخانه با قفسه های باز

طراحی آشپزخانه با قفسه های باز

از نمای جلوآشپزخانه  قفسه های باز آشپزخانه را مشاهده مینمایید، جزیره آشپزخانه در کنار پانل های چوبی و سنگ خاکستری به طور یکنواخت ویکسان به تاثیر گذاری بصری خود همچنان ادامه میدهد.

دکوراسیون اتاق خواب

طراحی داخلی اتاق خواب با دیوار بتنی

اتاق خواب با دیوار بتنی و فضای گسترده و آزاد که توسط خطوط افقی پیوسته نشان داده میشود پرده های خاکستری هماهنگ با رنگ دیوارها بوده و برای پوشاندن پنجره وسیع اتاق خواب است.تخت و میز کنارش به سبک مینیمالیستی ساده و مرتب بوده.

به کاربردن کمد شیشه ای در اتاق خواب

به کاربردن کمد شیشه ای در اتاق خواب

یک ردیف از کابین های شیشه ای به رنگ تیره لاکرروم و کمد لباس اتاق را تشکیل داده است و شکل شیشه ای آن سبب شده تا تاثیری در کاهش فضا احساس نشود و همچنان اتاق وسیع و بزرگ به نظر رسد.

فضای اتاق مار بسیار زیبا

فضای اتاق مار بسیار زیبا

یک فضای اتاق کار زیبا با درب بتونی و کف چوبی و دیوارچوبی شکلی بسیار زیبا را طراحی کرده است.

دکوراسیون داخلی حمام

دکوراسیون داخلی حمام

حمام با دیوارهای بتونی و چراغ های آویز سیاه و سفید خود، یک نردبان حوله های چوبی، یک دوش و صندلی با حساسیتی از ظرافت همراه با عدم وجود اختلاف طراحی شده است.

طراحی خاکستری و زیبای سرویس بهداشتی

طراحی خاکستری و زیبای سرویس بهداشتی

کاشی خاکستری آجری، نیمکت چوبی و تکمیل دیوارها توسط بتن به استفاده کامل از فضا برای طراحی اشاره میکند.

سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی در طراحی داخلی خانه

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه  چیدمان کردن دکوراسیون  در مناطق مختلف تهران و کرج میباشد.

 

بازدید از پروژه ها فقط در تهران و کرج با هماهنگی قبلی انجام میشود.

برای کسب اطلاع از هزینه های بازدید و کارشناسی و مشاوره پروژه تماس بگیرید.

ساعت تماس : روزهای شنبه تا ۵شنبه از ساعت ۹صبح تا ۶عصر

مشاوره
09123104165