3,860 بازدید طراحی داخلی دفتر بیمه

 
  • طراحی داخلی دفتر بیمه
  • بازدید با هماهنگی قبلی
  • شماره تماس و مشاوره با ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵ –
  • شهرک غرب – –

محیط کار هر فرد، یکی از مهم ترین مکان‌هایی است که هر شخص، مدت زمان طولانی‌ای را در آن سپری می‌کند. دکوراسیون اداری مجلل می‌تواند فضایی با ابهت و پرشکوه را به چشم بنشاند. پهن کردن فرشی خوش نقش بر کف پوشی هم رنگ و هماهنگ، استفاده از مبلمانی سلطنتی و با شکوه، متقارن با فرش و کف پوش و به همین نسبت، پرده‌هایی همسو و هم آواز با دیگر دکوراسیون داخلی ، پنجره‌هایی با بعد بزرگ و نورپردازی طبیعی، نصب تابلوهایی نفیس و کلاسیک و قرار دادن اشیاء عتیقه بر روی قفسه‌های کار شده منبت و استفاده از رنگ شکلاتی، کرم یا قهوه‌ای، بژ در دکوراسیون ، فضایی مسحورکننده و رویایی را خلق می‌کند.

استفاده از دکوری‌های چوبی که کار دست باشد یا تابلوهای رنگ روغن کلاسیک، جذابیتی افزون را به فضا می‌بخشد. قرار دادن کتاب‌های نفیس در قفسه‌های خوش تراش کار شده، بازخور فهم و اندیشه شما است، قرار دادن گلدان‌ها گل بامو یا گل کاکتوس نیز می‌تواند انرژی مثبت بیشتر به فضا بپراکند. در دکوراسیون اداری اتاق مجلل می توانید با کمی اندیشه و خلاقیت و تمرکز بر نور و بافت و حجم ، با استفاده بجا و مناسب، فضایی رویایی و خیره کننده خلق کنید. توجه داشته باشید که نوع انتخاب اشیا و چیدمان احجام می تواند به شدت بر افکار افراد تاثیر داشته باشد و به آن ها احساس امنیت یا ترس و دلزدگی از کنار شما قرار گرفتن را منتقل کند .

برای طراحی داخلی شرکت بیمه ، بهتره از رنگ هایی که اعتماد جلب کنه استفاده کنید مثل سبز و رنگ چوب به طور کلی رنگ های موجود در ظبیعت اعتماد ایجاد می کند و بیش از هر چیز سبز البته رنگ آرم رو هم باید در نظر بگیرید. آرم شرکت باید روی دیواری قرار بگیرد که از هر سمت دید داشته باشد که معمولا دیوار روی روبروی درب ورودی و دیوار پشت نمشیمن کارکنان به حساب می آید.

طراحی داخلی بیمه

طراحی داخلی کانتر ورودی و پذیرش بیمه

طراحی داخلی بیمه

طراحی داخلی سالن جلسات و کنفرانس شرکت بیمه

طراحی داخلی بیمه

طراحی داخلی بیمه

طراحی داخلی بیمه

طراحی داخلی دفتر بیمه

طراحی داخلی بیمه

طراحی داخلی نمایندگی بیمه در تهران

خوب این که آرم رو در سایز های کوچک در بخش های مختلف شرکت قرار بدید برندیگ بسیار خوبی خواهد داشت و شما را در خاطره نگه می دارد. روی تک تک میز ها با یک تقویم و یا یک گلدان زیبا یا به صورت قاب شده برند شرکت روی خورکار ها حتی روی لیوان کارکنان .

رنگ میتونه در لباس کارکنان هم بچر خد برای مثال اگر رنگ سبز رو در نظر گرفتید خانم ها با مقنعه سبز آقایان با کروات یا پیراهنی با لبه جیب و آستین سبز
درباره پرده ها به ظور معمول پرده های اداری کر کره ای هستن که به طور کامل جلوی نور رو میگیرن. ایتفاده از پرده هایی که آرم شرکت چاپ شده روش می تونه جالب باشه .

برای نور پردازی سقف می تونید از سقف های که پنجره مجازی دارن استفاده کنید به ظو رکلی محیط هر چه با سطوح ساده تر و با ظرافت تر باشه جلب اعتماد بیشتر و آرامش هم بیشتره بگذارید در این سادگی فقط رنگ ها و آرمتون بدرخشه.

یک اصل همیشه در طراحی داخلی وجود دارد و آن این است که در چیدن وسایل اتاق عامل تعیین کننده نه تنها شکل ظاهری اتاق  که به نحوه ی زندگی که در ان جریان می یابد بستگی دارد. این جمله را می توان بسط داد و از ان در زمان طراحی داخلی اداری الگو برداری نمود.

 

برای دیدن نمونه پروژهای انجام شده و مشاوره دکوراسیون باشگاه خود با ما تماس بگیرید.

شماره دفتر: – ۰۲۱

.

: مهندس پناهی

مشاوره
09123104165