نمای بیرون
 
  • طراحی داخلی زیبایی از خانه ویلایی
  • بازسازی خانه ویلایی
  • طراحی و دکوراسیون داخلی
  • دیزاین داخلی خانه ویلایی
  • چیدمان شیک و مدرن خانه ویلایی
  • .

طراحی داخلی زیبایی از خانه ویلایی

خانه ویلایی  خیابان ویلدن در Paddington، استرالیا، یک خانه مدرن است که در سال ۲۰۱۲ توسط معماران شان لکیرر، یک شرکت استرالیایی ساخته شده است. این خانه ۴۱۶۶ فوت مربع با ساخت و ساز و تحسین برانگیز ساخته شده است. در طراحی و ساخت این خانه علاوه بر مصالح و ابزارهای مدرن روز از کلیه امکانات دلنشین و آرامبخش جهت طراوت  و دلنشینی محیط همانند سنگ و چوب و آب و گیاهان استفاده شده است. به رغم چشم انداز شیب دارمحیط ، خانه به خوبی در محل قرار می گیرد و ساکنین ساکنینش را حفظ می کند و یک باغ سبز کوچک بسیار زیبا  که از منظر شمال شرقی در شهر بریزبن به چشم می خورد. این خانه بزرگ است و به یک خانه متعلق به خانواده شگفت انگیز سخاوتمندانه بر می گردد.

طراحی این خانه در قالب الگو های معماری بیش از حد مورد بررسی قرار می گیرد.فضای  داخلی گرم و پویا است و از نور طبیعی بهره کامل برده است. همپوشانی بدون درز و بی انتها از نجاری، و آیتم طراحی، توجه به هر جزئیات در این خانه مدرن را برجسته می کند. طراحی خانه متمرکز بر شیوه زندگی در محیط داخلی / در فضای باز است و این تمرکز را در فضای زندگی باز فراهم می کند که از دیدگاه های شهر فراتر می رود. پشت خانه حاوی بیانیه معماری غیرمنتظره در نمای سه بعدی چوب، نقطه گذاری یک انتهای خانه و شامل مجموعه اتاق خواب اصلی است.

خانه ویلایی شیک
خانه ویلایی شیک
نمای بیرون
نمای بیرون
نشیمن ویلا
نشیمن ویلا
سرویس دست شویی
سرویس دست شویی
اتاق خواب
اتاق خواب
خانه ویلایی
خانه ویلایی
طراحی شیک
طراحی شیک
طراحی ویلا
طراحی ویلا
ویلا
ویلا

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی داخلی و بازسازی ویلا در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی
09123104165