• طراحی داخلی ساختمان اداری
  • با هماهنگی قبلی
  • معماری داخلی ساختمان اداری فرم ارگانیک
  • بازسازی و نوسازی ساختمان اداری
  • دکوراسیون داخلی اداری با فرم منحنی

طراحی داخلی این ساختمان اداری در ابتدا به مسابقه گذاشته شد و استودیوی معماری Atrium برنده ی مسابقه بود. پروژه دارای ۵ طبقه بود. طبقه ی همکف به لابی، پذیرش و فضاهای عمومی تر اختصاص داده شده است. دفاتر اداری در طبقات اول تا سوم قرار دارند و طبقه ی آخر به سالن اجتماعات و ورزش اختصاص یافته است.

طراحی داخلی لابی دارای طرحی تندیس وار است به این صورت که سالن انتظار دارای حجمی شبیه به تخم مرغ است. چیدمان اولیه ی دفاتر اداری این گونه است که فضاهای ملاقات و عمومی تر در مرکز پلان و اتاق های اداری گرداگرد این فضاها قرار گرفته اند. معماران با حفظ این چیدمان، راهرو و مسیری ارتباطی را برای برقراری ارتباط بین فضاهای ملاقات و باز در مرکز پلان طراحی کردند. نتیجه ایجاد مسیری با فرم منحصر به فرد است که به خوانایی فضاها کمک کرده و مانع از گم شدن افراد می شود.مترجم: نیلوفر محتاط – معمار: Atrium – موقعیت: روسیه

معماری داخلی ساختمان اداری
معماری داخلی ساختمان اداری

معماری داخلی ساختمان اداری (2) معماری داخلی ساختمان اداری (3) معماری داخلی ساختمان اداری (4) معماری داخلی ساختمان اداری (5) معماری داخلی ساختمان اداری (6) معماری داخلی ساختمان اداری (7) معماری داخلی ساختمان اداری (8) معماری داخلی ساختمان اداری (9)

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه پروژه های طراحی شده توسط مجموعه با شماره های یا شماره همراه زیر تماس بگیرید:

مهندس پناهی – مدیریت گروه مهندسی

tarahaneh.com

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *