1,918 بازدید طراحی داخلی ساعت فروشی

 
  • طراحی داخلی ساعت فروشی
  • شماره دفتر:  – 
  • شهرک غرب | | روبروی اریکه ایرانیان
  • بازدید از فضای پروژه شما با وقت قبلی
  • دکوراسیون داخلی فروشگاه ساعت

دکوراسیون مغازه ساعت فروشی
معمولا برای دکوراسیون مغازه ساعت فروشی، فناوری و تکنولوژی در دکوراسیون داخلی و نحوه ی ارائه و فروش محصول طوری گرد هم می آید تا برای مشتریان تجربه خریدی با مشاهده مستقیم محصولات فراهم شود. دکوراسیون مهندسی فرصتی برای طراحی فروشگاهی خودکفا برای ارائه یک یا چند برند با زون بندی در اختیار قرار می دهد.

در این سبک از دکوراسیون مشتری در بدو ورود به مغازه با یک کانتر (پیشخوان) که عامل ارتباطی با بقیه فروشگاه است روبه رو می شود.

در دکور فروشگاه های ساعت فروشی تلاش برای خلق تجربه فروشگاهی بدون کمترین نظارت و یا هیچ دخالتی از سوی فروشنده می باشد.

دکوراسیون ساعت فروشی

دکوراسیون ساعت فروشی

در ادامه طرحی از فروشگاه ساعت و لوازم اکسسوری تزیینی مشاهده میشود. این فروشگاه ارائه کننده برند جدیدی از ساعت سوئیس از بزرگترین تولیدکنندگان ساعت است. 

این طرح نیازمند ایجاد فضایی است که تعداد محدودی ساعت را در خود جای دهد. محیطی که مشتریان در فضای آن با فرصت کافی و بدون هیچ جبر محیطی به بازدید بپردازند.

کانتر ارتباطی- همانطور که مشتری در حال ورود به مغازه هست از او با نمایش عکس ها و فیلم هایی مربوط به برند و نمایندگی آن استقبال می شود.

عکس هایی به وسیله یک پروژکتور که در بالای کانتر قرار دارد به نمایش گذاشته می شود. هر ساعتی دارای ریدرکارت مخصوص به خود می باشد که مشتری می تواند با علامت زدن آن کارت ساعتی را انتخاب یا رد کند.

ساعتها در درون گنجه هایی که در دیوار اصلی دکوراسیون داخلی تعبیه شده قرار دارند که باعث می شود در درون یک قاب مشخص و تعریف شده دیده شوند.

فضای بالا و پایین گنجه ها در دکوراسیون مغازه با شیشه لمینت روکش شده است.

طراحی داخلی ساعت فروشی

طراحی داخلی ساعت فروشی

(طراحی داخلی ساعت فروشی ، دکوراسیون داخلی فروشگاه ساعت و زیور آلات ، نورپردازی ساعت فروشی شهرک غرب ، دکوراسیون داخلی طراحی داخلی ساعت فروشی ، دکوراسیون داخلی زیورآلات و ساعت ، دکوراسیون ساعت فروشی تهران ، دکوراسیون مغازه ساعت)

نور پردازی ساعت فروشی دکوراسیون ساعت فروشی

شیشه فشرده سه میلیمتری در سطح و درقسمت پشت آن آینه کارشده است.

قسمتی از شیشه به کار برده شده در فضا رفلکس است در حالیکه فضایی که در امتداد گنجه ها قرار دارد شیشه مات استفاده شده است. ساعت های انتخابی از گنجه اصلی طراحی شده در دکوراسیون مغازه خارج می شود و برای تست در اختیار مشتری قرار می گیرد.

به هر مشتری که در حال بازدید از مغازه است یک کارت فولاد ضد زنگ Xylys داده می شود که از طریق آن مشتری می تواند لیست کوتاهی از علاقه مندی هایش را علامت بزندو با ارائه کارت به کانتر ،ساعت های انتخابی برای تست در اختیارش قرار می گیرد. تهیه و ترجمه: تحریریه گروه معماری و دکوراسیون داخلی شاه توت.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

.

: مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165