1,600 بازدید طراحی داخلی سبک ایتالیایی

 
  • طراحی داخلی سبک ایتالیایی
  • بازدید از محل پروژه شما با هماهنگی قبلی
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.
  • شماره دفتر:  – شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵
  • شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

 

سبک معماری ایتالیایی بسیار شگفت انگیز است به خصوص سبک خانه های روستایی و مزرعه ای توسکانی قدیم. مبلمان ایتالیایی نیز بسیار زیباست و به همین سبب روش های بسیاری برای آوردن سبک ایتالیایی به دکوراسیون منزلتان وجود دارد که در زیر به آنها اشاره می کنیم.

پارچه: پارچه این صندلی دسته دار “فورتونی” نام دارد که از نام طراح آن، ماریانو فورتونی گرفته شده است. او در گرانادای اسپانیا به دنیا آمد و به ونیز نقل مکان کرد و تا زمان مرگش در ونیز ماند. او در کارگاه ونیزی خود، پارچه، لباس و روشنایی طراحی می کرد و دستگاه هایی برای تولید پارچه هایش مهندسی می کرد. کارگاه او هنوز هم در ونیز به شکل موزه دایر است.

مبلمان قدیمی: این کنسول کشویی قدیمی سبک فلورانسی تزئیناتی دارد که شامل جزئیات گل و برگ طلایی می گردد. این سبک مبلمان در دهه ۴۰ و ۵۰ قرن بیستم رواج داشت. آیتم های رایج دیگر در این سبک عبارتند از: میز، آینه، قاب تابلو و سینی که لوازم منقوش فلورانسی نامیده می شوند.

اکسسوارهای روستایی: اکسسوارهایی مانند این سر گاو مصنوعی بالای اجاق، مانند قصابی های ایتالیایی یادآور سبک روستایی و قدیمی ایتالیا است.

چیدن میز رسمی: میز چیدن بسیار جالب است، به خصوص اینکه بخواهید میزتان را به سبک قدیمی ایتالیایی و با این مدل رومیزی بچینید. این آپارتمان در رم به زیبایی با گل، تابلو و منسوجات ایتالیایی تزئین شده است.

غذا خوردن در هوای آزاد: چیدن میز غذا و غذا خوردن در هوای آزاد بسیار روحبخش است. در هوای گرم می توان یک میز کوچک و چند صندلی در هوای آزاد گذاشت و از سبزه و چمن و گیاهان و فواره ها در سایه لذت برد.

ایوان: ایوان هم تقریباً شبیه هوای آزاد خارج است و البته سقف، پوشش و پناهی بالای سر فراهم می کند. ایوان گزینه مناسبی برای اضافه کردن به اتاق خواب یا اتاق غذاخوری است. دیوارهای طاقدار و چراغ آویزها را فراموش نکنید.

رستوران ایتالیایی

کافه ایتالیایی

محوطه ماسه ای: ماسه یک ماده کم هزینه و کم دردسر برای نگهداری است. رنگ های مختلفی دارد و با سبک معماری ایتالیایی کاملاً تناسب دارد.

سطح سنگی خارجی: جنس سنگ در معماری ایتالیایی که به خصوص در روستاهای ایتالیا رواج دارد، یادآور زندگی روستایی و روزمره است. این سبک معماری بسیار زیباست و بافت ها ناهمگون و ناصاف سنگ جلوه زیبایی به سطوح می دهد.

(طراحی داخلی سبک ایتالیایی ، معماری ایتالیایی ، طراحی داخلی سبک ایتالیایی لواسان ، طراحی داخلی سبک ایتالیایی سعادت آباد ، سبک ایتالیایی در دکوراسیون ، سبک ایتالیایی در چیدمان خانه ، نور کافه ایتالیایی ، طراحی خانه با سبک ایتالیایی شهرک غرب ، دکوراسیون داخلی ایتالیایی ، چیدمان خانه سبک ایتالیایی ، دکوراسیون ایتالیایی ، ویلا سازی سبک ایتالیایی ، دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی ، معماری داخلی ویلا استایل ایتالیایی ، طراحی خانه به سبک ایتالیایی)

درختان زیتون: درخت زیتون با گونه بدون میوه نیز موجود است. اگر دوست ندارد میوه های زیتون از درخت بریزند و حیاط شما را کثیف کنند می توانید از این گونه ها بخرید. درخت زیتون بسیار جان سخت است و به آب کمی نیاز دارد.

میز مزرعه: این میز را با میوه های تازه، پنیر، نان ترد و روغن زیتون تصور کنید. حالا ده پانزده نفر را به دو آن تصور کنید که از کودک گرفته تا زن و مرد سالمند دور آن نشسته اند. میزهای مزرعه با جذابیت روستایی شان برای دور همی ها بسیار مناسبند.

درهای عقب نشسته: استفاده از این درها برایتان مزیت دارد. این درها زیبا می باشند و به معماری ایتالیایی قدیمی هویت می دهند. درهایی که رنگ و رویشان رفته و چوبشان قدیمی است از اصالت برخوردارند و می توانید آنها را برای نسل های آینده به عنوان بقایای معماری زیبایی باقی بگذارید.

کاشی سقف سفالی: این کاشی ها نیز در معماری سبک ایتالیایی رایج می باشند. این کاشی ها نمای زیبایی می دهند و ترکیب سنگ با این کاشی ها کاملاً ایتالیایی است.

  • تغییر نمای بیرونی
  • تغییر چیدمان مبلمان و قفسه
  • طراحی مصنوعات چوب و ام دی اف
  • نورپردازی مهندسی دیواره ها و سقف
  • طراحی ویترین متناسب با سبک دیزاین داخلی

از دکوراسیون ایتالیایی در فضای داخلی و بیرونی بسیار استفاده می‌شود. شما نیز می‌توانید برای تزیین یک یا کل اتاق‌ها از طرح‌ها و کارهای دستی ایتالیایی الگو بگیرید.
در این سبک، دیوارها معمولا کرم، طلایی، زرد، همراه با کف‌پوش‌های چوبیست. الهام گرفتن از طبیعت نقش مهمی در انتخاب رنگ‌های داخلی دارد. این رنگ‌ها می‌توانند آبی و سبز مدیترانه‌ای، قرمز اخرایی و قهوه‌ای و یا نارنجی به رنگ غروب آفتاب باشند. سبک ایتالیایی از رنگ‌های تند استفاده می‌کند، چیزی فراتر از رنگ‌های نقاشی یا مداد رنگی شبیه به رنگ جواهرات. پس در انتخاب و خلق رنگ‌های متضاد با آزادی کامل و بدون ترس عمل کنید.

(طراحی داخلی سبک ایتالیایی ، معماری ایتالیایی ، طراحی داخلی سبک ایتالیایی لواسان ، دکوراسیون ایتالیایی در شهرک غرب ، شرکت طاحی دکوراسیون شهرک غرب ، طراحی داخلی سبک ایتالیایی سعادت آباد ، سبک ایتالیایی در دکوراسیون ، سبک ایتالیایی در چیدمان خانه ، طراحی خانه با سبک ایتالیایی شهرک غرب ، دکوراسیون داخلی ایتالیایی ، چیدمان خانه سبک ایتالیایی ، دکوراسیون ایتالیایی ، ویلا سازی سبک ایتالیایی ، دکوراسیون داخلی رستوران ایتالیایی ، معماری داخلی ویلا استایل ایتالیایی ، طراحی خانه به سبک ایتالیایی)

مبلمان دکوراسیون ایتالیایی بر اساس ایجاد جوی صمیمی و به منظور سرو غذا است. بنابر این آشپزخانه، اتاق‌های ناهارخوری و پذیرایی باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرند.

– با یک میز غذاخوری و نیمکت‌های ساخته شده از چوب طبیعی شروع کنید.

– در ایوان یا پاسیو یک میز مخصوص غذا یا نوشیدنی که روی آن با شیشه زرد پوشیده شده است، بگذارید. کابینت‌های بزرگ چوبی و قفسه‌های کوچک مخصوص نوشیدنی برای قرار دادن بطری‌ها، لیوان‌ها و بشقاب‌های سرامیکی رنگی را فراموش نکنید.

– در اتاق‌خواب‌ها از تخت فلزی و لحاف با طرح عروسکی استفاده کنید و عکس‌های خانوادگی را داخل کتابخانه رنگ روشن پخش کنید.

– وسایل تزیینی ایتالیایی بسیار مناسب این نوع دکوراسیون است. سرامیک، سفال، جام‌های ونیزی، صنایع دستی فلزی مخصوص تزیین دیوار، کاشی‌های رنگ‌شده با دست، طراحی با کاشی، گلدان‌های بزرگ و تابلوهای نقاشی مناظر ایتالیا بسیار ایده‌ال‌اند.

– تاکید این دکوراسیون بر روی طبیعت است و هماهنگی فضای داخلی و بیرونی به معنی حداکثر استفاده از نور طبیعی است. پنجره‌ها را با پرده نپوشانید. بگذارید نور از میان حفاظ یا حتی المقدور از پارچه یا پرده‌های نازک و نیمه به داخل نفوذ کند.

قبل از شروع فاز اجرا ، طرح سه بعدی دکوراسیون داخلی و یا طرح نمای بیرون و محوطه با توجه به تغییراتی که انجام میشود به مشتری داده می شود تا تصویر واضحی از طرح داشته باشد و با خیالی آسوده در این راستا قدم بردارد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

شماره دفتر: – ۰۲۱

شماره همراه: ۰۹۱۲۳۱۰۴۱۶۵

شهرک غرب | بلوار فرحزادی | روبروی اریکه ایرانیان

با تشکر از تماس شما: مهندس پناهی

tarahaneh.com

مطالب مرتبط :
مشاوره
09123104165