طلافروشی
 
  • طراحی داخلی طلافروشی
  • شماره دفتر:  – 
  • .
  • بازدید از طلافروشی شما با هماهنگی قبلی

طراحی داخلی طلافروشی بخاطر نمایش قطعات مختلف و ریز که گرانبها هستند باید دارای جزییات با کیفیت باشد. متریال موجود در دکوراسیون  باارزش بودن و بهادار بودن محصولات کند.

ما در گروه در کنار شما هستیم تا بتوانیم رویایتان را واقعی بسازیم. دکوراسیون داخلی جواهر فروشی و کالاهای لوکس معمولا نورپردازی نقطه ای روی جواهرات مهم دارد که باعث تاکید روی آنها میشود.

نور فضا میتواند کم یا زیاد باشد. معمولا به خاطر رفکلکت نور روی بدنه طلا و جواهر نورپردازی تم روشن انتخاب میشود. رنگ در طراحی داخلی جواهر فروشی متناسب با عنوان فروشگاه و احساس آن و در راستای گروه سنی مشتریان انتخاب میشود. البته در همه موارد سعی میشود از رنگهایی که حس تجمل و لوکس بودن را پرزنت میکنند استفاده شود.

  • دکوراسیون داخلی مغازه آنتیک و عتیقه فروشی
  • طراحی دکوراسیون داخلی طلا و جواهر فروشی در تهران
  • طراحی داخلی مغازه برلیان و سنگ قیمتی
  • دکوراسیون و قفسه بندی لوازم تزیینی لاکچری

 

طراحی کانتر و استند نمایش طلافروشی در بیشتر فروشگاههای تهران معمولا از چوب یا ام دی اف هایگلاس است. میتوان از متریال جدید نیز در کنار آنها استفاده کرد.

مالک یک فروشگاه یا مغازه طلا و جواهر همیشه به دنبال بهترین و چشم گیرترین مدل ها در فروشگاه خود است تا مشتریان را به سمت خود جذب کند. اما دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی هم باید همانند محصولات داخل ویترین مثل جواهر بدرخشد تا در نهایت تاثیر گذاری خوبی در جذب مشتریان به داخل مغازه ایجاد کند. طراحان در این پروژه با استفاده از باکس ها و ماژول های چوبی حس تداوم و تکرار را در دکور و فضای داخلی ایجاد کرده اند.
زمانی که یک خریدار وارد فروشگاه جواهر فروشی می شود اولین چیزی که انتظارش را دارد لوکس بودن محیط است. چنین مکان هایی باید طوری طراحی شوند که زیباترین کالکشن های جواهر آلات را به معرض نمایش بگذارند. همچنین امنیت محصولات نیز داری اهمیت به سزایی است. همانطور که در تصاویر مشاهده می شود جواهرات در باکس ها و ویترین های شیشه ای محصور شده اند.

طلافروشی
طراحی و ساخت میز فروش و کانتر طلافروشی
جواهر فروشی
کانتر تمام چوب در جواهر فروشی
طلافروشی
نورپردازی و سقف چوبی در طلافروشی
طراحی داخلی طلافروشی
طراحی داخلی چوب و شیشه ای در مغازه آنتیک و طلافروشی
طراحی داخلی طلافروشی
طراحی داخلی در مغازه سنگ قیمتی و طلافروشی
طراحی داخلی و دکوراسیون جواهر فروشی
طراحی داخلی و دکوراسیون جواهر فروشی
طراحی داخلی طلافروشی
طراحی داخلی طلافروشی
طراحی داخلی طلافروشی
طراحی داخلی طلافروشی
دکوراسیون داخلی طلا و جواهر فروشی
دکوراسیون داخلی طلا و جواهر فروشی
دکوراسیون طلافروشی
دکوراسیون طلافروشی
دکوراسیون طلافروشی
دکوراسیون طلافروشی
جواهر فروشی
جواهر فروشی
جواهر فروشی
پلان جاگذاری کانتر و استند نمایش در جواهر فروشی

به طور کلی دو عامل نورپردازی و نحوه ی به نمایش گذاشتن ویترین مغازه از مهمترین موارد در طراحی داخلی طلافروشی می باشد که در اینجا نور سالن از پشت ماژول های دارای پترن و اگوی خاص تامین شده است. این خلاقیت در طراحی، نور محیط را بصورت ملایم و زیبا تامین می کند. (طراحی داخلی طلافروشی ، طلافروشی ، طراحی داخلی طلافروشی ، طلا فروشی شهرک غرب ، طلاسازی سعادت آباد ، جواهر فروشی سعادت آباد ، دکوراسیون جواهر سازی شهرک غرب ، طراحی داخلی جواهر آلات بازار ، دکوراسیون طلافروشی ، جواهرفروشی ، دکوراسیون جواهرفروشی)
ترکیب باکس های سقف، فروشگاه را از حالت عادی خارج کرده است و حس متفاوتی نسبت به سقف های معمولی که با کناف ساخته می شود را می دهد. مشکلی که می توان از طراحی داخلی این فروشگاه زیبا گرفت، قرار گرفتن باکس بر روی هم می باشد که مانند قرار دادن کارتون بر روی هم را القا می کند، به نظر اگر برخی از ویترین ها و ماژول ها یکپارچه طراحی می شد زیبایی بیشتری در محیط خلق می شد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

.

: مهندس پناهی

tarahaneh.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی
09123104165