10,262 بازدید طراحی داخلی فروشگاه لباس زیر

 
  • طراحی داخلی فروشگاه لباس زیر
  • جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.
  • شماره دفتر:  – 
  • .
  • قفسه بندی و دکوراسیون مغازه لباس زیر در تهران

شاید تصور کنید که وقت وارد کردن اجناس به مغازه است؛ اما بدون ویترین‌های شیک چگونه می‌خواهید محصولات‌تان را ارائه کنید. به جرئت می‌توان گفت مهمترین قسمت یک بوتیک، ویترین آن است. در واقع این ویترین است که مشتری را به بوتیک شما می‌کشاند. معمولا فروشندگان بیشترین خلاقیت را در این قسمت به کار می‌برند و صد البته بیشترین هزینه را نیز در این بخش متحمل می‌شوند.

طراحی داخلی فروشگاه لباس زیر

طراحی داخلی فروشگاه لباس زیر

ویترین شما نماینده بوتیک شما بوده و شما را به با یک نگاه معرفی می‌کند. علاوه بر اجناس خود که در ویترین قرار می‌دهید، می‌توانید ویترین خود را با انواع وسایل دکوراسیونی تزئین کنید. مجسمه‌ها، گل‌های خشک معطر و لامپ‌های رنگی با نور ملایم گزینه‌های مناسبی هستند. همچنین ویترین باید حاوی چکیده‌ای از اجناس شما باشد چون اگر مشتری با توجه به ویترین به بوتیک شما بیاید باید بتوانید جنسی که نظرش را جلب کرده، به او ارائه دهید.

می‌رسیم به رنگ‌بندی محیط بوتیک. انتخاب رنگ‌های مکمل در بوتیک شما ایجاد تناسب می‌کند. اگر در بوتیک خود سبک‌ها و برندهای مختلف را ارائه می‌دهید، آنها را به صورت مجزا در گوشه‌های بوتیک قرار دهید و رنگ متناسب با هر کدام را در اطرافش بچینید. سعی کنید تا هماهنگی رنگ را در طراحی بوتیک خود حفظ کنید، البته گاهی رنگ‌های متضاد نیز با هم به کار می‌روند که جزو سبک‌های جدید بوده و نوعی مدرنیته به فضای بوتیک شما می‌بخشد. امروزه رنگ‌های سفید و مشکی در کنار یکدیگر با ایجاد نوعی کنتراست زیبا، به راحتی توجه مشتریان را جلب می‌کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه پروژهای انجام شده با ما تماس بگیرید.

.

: مهندس پناهی

tarahaneh.com

مشاوره
09123104165