746 بازدید طراحی داخلی لوکس آپارتمان ۵۰ متری

 
  • طراحی داخلی لوکس آپارتمان ۵۰ متری
  • طراحی و دکوراسیون لوکس آپارتمان
  • دیزاین شیک آپارتمان کوچک
  • معماری داخلی زیبا برای آپارتمان نقلی
  • .

طراحی داخلی لوکس آپارتمان ۵۰ متری

این آپارتمان لوکس ۵۰ متری در شهر کوچک  گدانسک در  لهستان است.  طراح داخلی از منابع طبیعی چون چندین نوع چوب برای زیبایی شناسی  آن بهره برده، اما مقدار زیادی از شیشه جهت جلا و سطوح سیاه مات را برای سبک معاصر اضافه می کند. در این طراحی داخلی سعی بر آن شده تا از کلیه فضای موجود حداکثر استفاده را ببرد بنابراین از طرح باز استفاده نموده چرا که یکی ویژگی های طرح باز ایجاد احساس آرامش بیشتر است که در آن همه چیز با هم کار می کنند.طراحی بسیار گرم و صمیمی اتاق خواب از دیگر ویژگی های این طراحیست.

میدانیم برای طراحی داخلی لوکس باید از مبلمان با کیفیت بالا و اجناس لوکس استفاده کنیم اما به یاد داشته باشیم هر چه محیط پیرامون ساده تر و هامورنی رنگ های مورد استفاده در طراحی بیشتر باشد دکوراسیون محیط شیک تر و لوکس تر خواهد شد این نکته برای طراحی محیط های کوچک از اهمیت بیشتری برخوردار است.  یک ورودی در ابتدای خانه مشاهده میکنید که از بالا به پایین با کناف پوشیده شده است، این طاقچه که کوچک به نظر می رسد مانند یک محل آرامش بخش برای در آوردن کت و کفش پس از یک روز طولانی در محل کار و آینه می تواند قبل از ترک خانه در صبح،جهت بررسی مو و لباس استفاده شود. دکوراسیون شیک سرویس دستشویی را مشاهده میکنید که دارای قفسه بندی و کابینت ست و محل خوبی برای نگه داشتن حوله های اضافی دست یاصابون های یدکی و لوسیون های مخصوص میباشد.

ورودی منزل

ورودی منزل

اتاق خواب مدرن

اتاق خواب مدرن

اتاق خواب

اتاق خواب

چیدمان مدرن آپارتمان کوچک

چیدمان مدرن آپارتمان کوچک

طراحی داخلی آپارتمان نقلی

طراحی داخلی آپارتمان نقلی

پارتشین بندی زیبا

پارتشین بندی زیبا

طراحی داخلی لوکس

طراحی داخلی لوکس

دکوراسیون دستشویی

دکوراسیون دستشویی

دستشویی و طراحی داخلی آن

دستشویی و طراحی داخلی آن

دکوراسیون زیبای سرویس ها

سرویس ها

سرویس دستشویی

سرویس دستشویی

گروه طراحانه آماده انجام کلیه خدمات در زمینه طراحی داخلی و بازسازی در مناطق مختلف تهران از جمله شهرک غرب, سعادت آباد , کوی فراز, زعفرانیه, ولنجک, نیاوران, اقدسیه, جماران , الهیه, قیطریه, کامرانیه, پونک, آریاشهر, شمال تهران و غرب تهران میباشد.

برای دکوراسیون و طراحی داخلی خود با ما تماس حاصل فرمایید:

.

با تشکر – مهندس پناهی

مشاوره
09123104165